nk 77 - 4-ringsstempel 364 - CHRISTIANIA BYPOST      Annonse nr: 2702495

Praktstemplet nk 77 - 4-ringsstempel 364 - CHRISTIANIA BYPOST. Sjekk skann nøye.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet06.02.2020 11:44:00
Slutter22.02.2020 20:33:00
Solgt forkr 55,00
Annonse vist48
nk 77 - 4-ringsstempel 364 - CHRISTIANIA BYPOST
Annonse nr: 2702495
Høyeste Budgiver terjed (20828)  Se budgivers karakterbok
terjedkr 55,0022.02.2020 20:26:47
alffrankkr 50,00 (Autobud)22.02.2020 20:26:47
alffrankkr 35,0022.02.2020 18:17:33
terjedkr 32,00 (Autobud)22.02.2020 18:17:33
terjedkr 22,0020.02.2020 21:28:56
flautangenkr 20,00 (Autobud)12.02.2020 14:29:58
Soggebergetkr 20,0012.02.2020 14:29:58
flautangenkr 17,0007.02.2020 15:03:27
helse01kr 16,00 (Autobud)07.02.2020 15:03:27
helse01kr 1,0006.02.2020 20:54:49
Selger:  Julian1

Medlem siden: 17.09.2018
Karakterer (819)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 01.04.2020 17:40:53