NK 511 - VARHAUG 2.11.62      Annonse nr: 2703780

Primastemplet NK 511 - VARHAUG 2.11.62. Sjekk skann nøye.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet06.02.2020 08:12:00
Slutter22.02.2020 20:12:00
Solgt forkr 22,00
Annonse vist14
NK 511 - VARHAUG 2.11.62
Annonse nr: 2703780
Høyeste Budgiver helse01 (35170)  Se budgivers karakterbok
helse01kr 22,00 (Autobud)12.02.2020 16:45:54
hehaverkr 20,0012.02.2020 16:45:54
helse01kr 5,00 (Autobud)12.02.2020 14:39:22
Soggebergetkr 3,0012.02.2020 14:39:22
helse01kr 1,0006.02.2020 20:38:22
Selger:  Julian1

Medlem siden: 17.09.2018
Karakterer (819)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 02.04.2020 08:34:24