NK205 Sandve 15.02.40      Annonse nr: 2712874

Fullstemplet litt sidevendt + ørliten bue på feilfritt merke.
Objektets tilstand
Avtales senere
Utropspriskr 12,00
Slutter om 5d 4t 2min 44sek
Slutter07.04.2020 17:52:08
Annonse vist3

Selger:  larsog   Verifisert bruker

Medlem siden: 12.01.2002
Karakterer (7372)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 02.04.2020 13:49:24