USA: Half $ 1982. Proof      Annonse nr: 2715652

173041

USA: Half $ 1982. Proof
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner. MERK: Alle varer har full returrett ved feilaktig beskrivelse. Feilaktige returner medfører utelukkelse fra framtidige auksjoner
Objektets tilstand
Utropspriskr 75,00
Startet13.02.2020 00:03:28
Slutter14.02.2020 13:28:00
Solgt forkr 75,00
Referanse nr/#Weekly2018-08
USA: Half $ 1982. Proof
Annonse nr: 2715652
Høyeste Budgiver Moses 1234 (619)  Se budgivers karakterbok
Moses 1234kr 75,0013.02.2020 13:45:59
Karakterer (4363)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 30.03.2020 07:13:37