NK 1340 LUX Stavanger stemplet førstedag på klipp      Annonse nr: 2726796

Nydelig stempel på klipp. Jeg har valgt å ikke vaske men stempel sitter tilnærmet perfekt på merket så kan vaskes uten at stempel skades.
Se bildet
(35)
Objektets tilstand
Auksjonstype Butikkvare
Salgspriskr 25,00
NK 1340 LUX Stavanger stemplet førstedag på klipp
Annonse nr: 2726796
Høyeste Budgiver ararl (120)  Se budgivers karakterbok
Selger:  Dosy

Medlem siden: 26.10.2017
Sted: Åbogen
Karakterer (1564)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 30.03.2020 21:05:13