NK 1355 - Hemsedal      Annonse nr: 2732709

Pent tagget merke, pent rundstemplet, se bildet.
Hei, og velkommen til mine auksjoner.
Jeg gjør mitt beste for å beskrive hvert objekt, (feil, mangler m.m.) og håper du vil bli fornøyd.

Lykke til med budgivning.

Etter auksjonsslutt vil du motta en mail med den info som trengs for å gjennomføre handelen.

Porto etter postens satser - ingen tillegg utover dette. Jeg samsender auksjoner vunnet samme dag.

Mvh Kenneth

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet24.02.2020 22:58:59
Slutter02.03.2020 21:00:00
Annonse vist7
NK 1355 - Hemsedal
Annonse nr: 2732709
Høyeste Budgiver helse01 (35064)  Se budgivers karakterbok
helse01kr 10,0028.02.2020 23:04:46
Selger:  Børnern_no10

Medlem siden: 07.07.2015
Sted: Lillehammer
Karakterer (339)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 30.03.2020 12:23:42