NK 1374 - Selje      Annonse nr: 2732714

Pent tagget merke, pent rundstemplet, se bildet.
Hei, og velkommen til mine auksjoner.
Jeg gjør mitt beste for å beskrive hvert objekt, (feil, mangler m.m.) og håper du vil bli fornøyd.

Lykke til med budgivning.

Etter auksjonsslutt vil du motta en mail med den info som trengs for å gjennomføre handelen.

Porto etter postens satser - ingen tillegg utover dette. Jeg samsender auksjoner vunnet samme dag.

Mvh Kenneth

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
NK 1374 - Selje
Annonse nr: 2732714
Selger:  Børnern_no10

Medlem siden: 07.07.2015
Sted: Lillehammer
Karakterer (346)  Se selgers karakterbok