Nk 1807      Annonse nr: 2733147

Fint rundstemplet

Objektets tilstand
Utropspriskr 2,00
Startet25.02.2020 12:49:15
Slutter03.03.2020 14:00:00
Solgt forkr 6,00
Annonse vist15
Nk 1807
Annonse nr: 2733147
Høyeste Budgiver oeiholme (575)  Se budgivers karakterbok
oeiholmekr 6,0003.03.2020 13:39:40
helse01kr 4,0002.03.2020 18:34:12
svbernkr 2,0002.03.2020 08:03:43

Karakterer (1908)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 30.03.2020 12:53:02