NK 517-519-520-523-528-529 POSTFRISKE MERKER.      Annonse nr: 2757697
Velg bildeVelg bildeVelg bilde

..POSTFRISKE FLOTTE MERKER. . . - SE FORØVRIG SCAN PÅ TILSTAND. - FRAKT FRA KR. 17.00  SAMLER SOM REGEL INNTIL 14 DAGER ETTER HVOR MYE SOM ER I "POTTEN". GJELDER BÅDE MYNTER, FRIMERKER OG POSTKORT.
BETALES DET MED PAY PAL TILKOMMER DET ET GEBYR.
Objektets tilstand
Sendes kun innen Norden.
Utropspriskr 1,00
Solgt forkr 3,00
Annonse vist17
NK 517-519-520-523-528-529 POSTFRISKE MERKER.
Annonse nr: 2757697
Høyeste Budgiver Kalix (5347)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 3,0026.03.2020 00:44:17
Topgunkr 1,0025.03.2020 15:33:36
Selger:  HARIBO63

Medlem siden: 16.10.2012
Sted: Tobøl
Karakterer (1159)  Se selgers karakterbok