NK 526 MØRK FIOLETTBLÅ, POSTFRISK.       Annonse nr: 2757705

..POSTFRISK FLOTT MERKE. . . - SE FORØVRIG SCAN PÅ TILSTAND. - FRAKT FRA KR. 17.00  SAMLER SOM REGEL INNTIL 14 DAGER ETTER HVOR MYE SOM ER I "POTTEN". GJELDER BÅDE MYNTER, FRIMERKER OG POSTKORT.
BETALES DET MED PAY PAL TILKOMMER DET ET GEBYR.
Objektets tilstand
Sendes kun innen Norden.
Utropspriskr 1,00
NK 526 MØRK FIOLETTBLÅ, POSTFRISK.
Annonse nr: 2757705
Høyeste Budgiver Kalix (5347)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 1,0026.03.2020 00:42:57
Selger:  HARIBO63

Medlem siden: 16.10.2012
Sted: Tobøl
Karakterer (1159)  Se selgers karakterbok