Usignert kort fra Oppi 626/3      Annonse nr: 2765952

Beskjeden slitasje

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Solgt forkr 14,00
Annonse vist15
Usignert kort fra Oppi 626/3
Annonse nr: 2765952
Høyeste Budgiver Nure (1968)  Se budgivers karakterbok
Nurekr 14,0026.03.2020 14:43:35
adrian0604kr 12,0026.03.2020 14:42:49
Nurekr 10,00 (Autobud)26.03.2020 14:37:12
Alinuskakr 8,0026.03.2020 14:37:12
Nurekr 5,0026.03.2020 00:06:44
Alinuskakr 3,0020.03.2020 14:09:15
adrian0604kr 1,0019.03.2020 13:27:20

Karakterer (32701)  Se selgers karakterbok