Spiterstulen, Jotunheimen. Normann G-4-132      Annonse nr: 2768853

Postsendt kort som mangler frimerke, noe bruksslitasje

Normann G-4-132
Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Solgt forkr 9,00
Annonse vist17
Spiterstulen, Jotunheimen. Normann G-4-132
Annonse nr: 2768853
Høyeste Budgiver majornerd (9379)  Se budgivers karakterbok
majornerdkr 9,0021.03.2020 17:03:04
birgholkr 7,0021.03.2020 11:51:09
hak57kr 5,0019.03.2020 16:16:47
Selger:  Lad1977

Medlem siden: 08.04.2014
Sted: Vadsø
Karakterer (4771)  Se selgers karakterbok