Norgessamling i Davoalbum - Høy katalogverdi!!      Annonse nr: 2775210
Velg bildeVelg bildeVelg bildeVelg bildeVelg bilde

Norgessamling i pent Davoalbum. Arkblad med plastlommer som går fra 1855 til 1985. Plastlommene er ikke originale, men satt inn etterpå. Samlingen starter med noen få  merker før 1909.Etter 1909 er samlingen komplett på hovednummer med unntak av NK 183, 259,260 og 272. Samlingen er i hovedsak stemplet med noen få ubrukte. TM stort sett komplett, men mangler noen fra 1955 og utover . 17 PM.  En pen samling som er fin å bygge videre på. Høy katalogverdi !!!
Velkommen til mine auksjoner.Du har full returrett dersom beskrivelse ikke stemmer. Frakt utenfor Norge er kr 28 inntil 20 gr. Ved betaling fra utlandet med IBAN, påløper et gebyr på kr 20. Etter auksjonsslutt sender jeg mail med info. Jeg samsender ved flere vunnede auksjoner. Lykke til!
Objektets tilstand
kr 155,00
Utropspriskr 650,00
Solgt forkr 650,00
Annonse vist115
Norgessamling i Davoalbum - Høy katalogverdi!!
Annonse nr: 2775210
Høyeste Budgiver rovi (1075)  Se budgivers karakterbok
rovikr 650,0004.04.2020 11:51:02
Selger:  gulspurv

Medlem siden: 26.07.2015
Sted: Lillehammer
Karakterer (439)  Se selgers karakterbok