Postfriske merker (NOK 100) til portobruk!!      Annonse nr: 2778992

Lot postfriske norske merker pålydende NOK 100, selges billigere enn pålydende. Valører fra 50 øre og opp til med 10 kr. Merkene er fra siste del av 70 tallet og opp til dagens dato. Scan er en illustrasjon av merkene som vil bli levert. Spesifikke ønsker om bestemte merker kan beklageligvis ikke etterkommes.

Kun reell porto tilkommer kjøp nå prisen.

Objektets tilstand
AuksjonstypeMultiobjekt Auksjon Multiobjekt
Utropspriskr 50,00
Kjøp nåkr 50,00  Kjøp nå  Hjelp
Antall tilgjengelig: 40 stk.
Slutter om 16d 22t 27min 32sek
Slutter25.04.2020 09:28:00
Annonse vist29

Selger:  only4you

Medlem siden: 05.08.2015
Sted: Sande
Karakterer (2823)  Se selgers karakterbok

Generert: 08.04.2020 11:00:28