NORDSTEAM 09.08.08 D/S Børøysund, D/S Oster. Luksusstp       Annonse nr: 2779505

173461
NORDSTEAM 09.08.08 D/S Børøysund, D/S Oster. Luksusstp på Nk 1690.
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner. MERK: Alle varer har full returrett ved feilaktig beskrivelse. Feilaktige returner medfører utelukkelse fra framtidige auksjoner
Objektets tilstand
Utropspriskr 50,00
Slutter om 0d 18t 3min 38sek
Slutter03.04.2020 21:28:00
Bud nåkr 55,00
Referanse nr/#Super-Friday

Høyeste Budgiver hehaver (1925)  Se budgivers karakterbok
hehaverkr 55,0029.03.2020 19:02:33
Vatlandkr 50,0026.03.2020 19:51:12
Karakterer (4400)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 03.04.2020 03:24:22