99. Luksusstp ULSBERG 15 X 21 (6 pkt) på 5 øre.      Annonse nr: 2779510

173626
99. Luksusstp ULSBERG 15 X 21 (6 pkt) på 5 øre.
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner. MERK: Alle varer har full returrett ved feilaktig beskrivelse. Feilaktige returner medfører utelukkelse fra framtidige auksjoner
Objektets tilstand
Utropspriskr 100,00
Slutter om 0d 18t 1min 9sek
Slutter03.04.2020 21:30:00
Annonse vist2
Referanse nr/#Super-Friday

Karakterer (4400)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 03.04.2020 03:28:51