Nk. 400 55 øre gul Kong Haakon      Annonse nr: 2779576

Postfrisk

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Slutter om 2d 17t 54min 16sek
Slutter05.04.2020 15:00:00
Bud nåkr 1,00
Annonse vist3

Høyeste Budgiver Alinuska (18471)  Se budgivers karakterbok
Alinuskakr 1,0029.03.2020 17:12:55

Karakterer (32549)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 02.04.2020 21:05:44