Nk. 403 80 øre Kong Haakon      Annonse nr: 2779579

Postfrisk

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Annonse vist2
Nk. 403 80 øre Kong Haakon
Annonse nr: 2779579
Høyeste Budgiver Alinuska (18699)  Se budgivers karakterbok
Alinuskakr 1,0029.03.2020 17:05:48

Karakterer (32693)  Se selgers karakterbok