Nk. 408 30 øre OL      Annonse nr: 2779581

Postfrisk

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Slutter om 2d 17t 49min 59sek
Slutter05.04.2020 15:00:00
Bud nåkr 7,00
Annonse vist6

Høyeste Budgiver solheim9 (10709)  Se budgivers karakterbok
solheim9kr 7,00 (Autobud)31.03.2020 07:59:28
helse01kr 7,0031.03.2020 07:59:28
solheim9kr 5,0029.03.2020 18:58:17
Alinuskakr 3,00 (Autobud)29.03.2020 18:58:17
Alinuskakr 1,0029.03.2020 17:16:26

Karakterer (32549)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 02.04.2020 21:10:01