MYRE I VESTERÅLEN 22-9-61. Luksusstp på Nk 499.      Annonse nr: 2779607

174682MYRE I VESTERÅLEN 22-9-61. Luksusstp på Nk 499.
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner. MERK: Alle varer har full returrett ved feilaktig beskrivelse. Feilaktige returner medfører utelukkelse fra framtidige auksjoner
Objektets tilstand
Utropspriskr 40,00
Slutter om 0d 17t 42min 32sek
Slutter03.04.2020 21:44:00
Bud nåkr 40,00
Annonse vist12
Referanse nr/#Super-Friday

Høyeste Budgiver Jano 16 (241)  Se budgivers karakterbok
Jano 16kr 40,0002.04.2020 01:44:00
Karakterer (4400)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 03.04.2020 04:01:28