GiBud.no : Tegneserier & blader : Øvrige tegneserier : Julehefter : Auksjon
Stomperud. Julen 1973      Annonse nr: 627060
Julen 1973
Julen 1973

Et meget pent blad uten rifter og bretter. Normal slitasje
Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
Startet11.01.2019 22:44:59
Slutter11.02.2019 22:44:59
FylkeØstfold
Solgt forkr 25,00
Annonse vist286
Stomperud. Julen 1973
Annonse nr: 627060
Høyeste Budgiver lifjell02 (211)  Se budgivers karakterbok
lifjell02kr 25,0010.02.2019 22:06:52

Karakterer (879)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.04.2019 18:59:42