Skilt. Militært      Annonse nr: 690642
Militært
Militært

Et "ekte" militært skilt som har vært i bruk og som bærer spor av det. Har sine slitasjer. Skiltet er visstnok uvanlig da det ikke har vært mulig å innhente opplysninger om det er army, navy eller air force som har brukt det. Ei heller hvilken stat, avdeling, utenlandstjeneste eller hva. Men kanskje du vet.??
Objektets tilstand
Utropspriskr 140,00
Kjøp nåkr 190,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 26d 5t 6min 34sek
Slutter10.12.2019 07:06:02
Annonse vist1142

Karakterer (964)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 14.11.2019 01:59:28