Norske OL-mestere signaturbrev - Tom Sandberg      Annonse nr: 780460

Nr. 627 av 2000. Utgitt av Skanfil. Leveres med faktaark. Utsalgspris Skanfil 148,-. Ekte autograf/signatur, ikke trykk.

Porto etter Postens satser. Selvfølgelig mulighet for oppsamling av objekter for å spare porto. 7 dagers betalingsfrist etter mottatt vinnermail. 14 dagers returrett ved ikke opplyste feil/mangler på enkeltobjekter (ikke lotter). Retur ellers kun etter avtale. Ønskes sending som oppkrav eller lignende må beskjed gis, ny faktura utstedes da. Om vanlig forsendelse blir borte i posten, ligger ikke ansvaret hos meg (ikke opplevd dette i løpet av mine over ti år som nett-selger). Trygg handel; i tillegg til positive karakterer her hadde jeg over 7300 positive karakterer på QXL (samme brukernavn). PayPal aksepteres mot et lite gebyr.
Objektets tilstand
Utropspriskr 50,00
Slutter om 4d 4t 5min 20sek
Slutter19.11.2019 15:06:46
Annonse vist459

Selger:  Frimerkelig

Medlem siden: 19.09.2014
Sted: Stange
Karakterer (4074)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 15.11.2019 11:01:26