Christiania Sparebank. 1822 - 1922      Annonse nr: 791905

Dette er en meget fin bok i anledning av bankens 100 års jubileum, med kun mindre minuser. Ryggen har en 26 mm. lang rift loddrett. Men ryggen er solid da det er et slags striestoff. Også et par andre merker på ryggen. Boken har 238 feilfrie sider + et sammenbrettet kart over Christiania Bye og Omegn som er festet til boken og er en del av den. Bortsett fra ryggen, så er det kun litt slitasje helt ytterst på et par av omslagets hjørner. Det medfølger også et uadressert "brev" angående boken og oversendelsen. Og i tillegg til det, så er det også med en gammel Auctorisation datert Christiania Sparebank den 12. februar 1887. Falkenberg.  Dette er en "koloss" av en bok som har en vekt på 3.333 kg.
Objektets tilstand
Utropspriskr 350,00
Kjøp nåkr 600,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 14d 14t 37min 53sek
Slutter30.12.2019 22:58:57
Annonse vist411

Karakterer (992)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 16.12.2019 08:21:04