Charlestown dry dock navy card (G725)      Annonse nr: 830044
Charlestown dry dock navy card

Ubrukt postkort. Charlestown dry dock navy card K-1
Kvalitet / tilstand på kortet
Ubrukt/brukt
K1   Kortet er tilnærmet i samme kvalitet som da det ble trykket, som nytt fra butikken K2   Meget god kvalitet,Minimale spor etter slitasje,Kan ha merker etter å ha sittet i album,meget lett hjørneslitasje eller andre mindre       spor etter bruk.ellers som nytt. K3   Tegn til slitasje. Kortet er pent,God bruks-/normalkvalitet.Kan ha lett hjørneslitasje,ubetydelig stempel-gjennomslag, lite synlige     knappenålshull eller andre, etter min mening,forholdsvis ubetydelige kvalitetsanmerkninger.K4   Kort med mer vesentlige kvalitetsanmerkninger, som skrift, godt synlig hjørnebrett eller andre brettskader, små rifter, flekker ,rust      eller mye skrift på forsiden o.s.vK5   Betegner alvorlige defekter og betydelige skader/kvalitetsanmerkninger.
Jeg samsender ved kjøp av flere objekter. Frakt tilkommer etter postens satser + kr 5 til emballasje. All forsendelse skjer på kjøpers ansvar. Normalt sendes kjøp som vanlig A-post på billigste måte. Gi beskjed dersom du ønsker kjøp tilsendt som rek brev eller sporbar sending. 7 dager full returrett ved feil beskrivelse.

Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Startet05.07.2019 00:21:26
Slutter12.07.2019 00:21:26
Solgt forkr 20,00
Annonse vist91
Charlestown dry dock navy card (G725)
Annonse nr: 830044
Høyeste Budgiver Hidra1 (649)  Se budgivers karakterbok
Hidra1kr 20,0009.07.2019 16:56:17
Selger:  abbey

Medlem siden: 08.10.2001
Sted: Fitjar
Karakterer (1908)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 09.12.2019 03:18:38