Vintermotiv (D-559)      Annonse nr: 962541
Vintermotiv (D-559)

brukt kort , småformat.K-2

Kvalitet / tilstand på kortetUbrukt/brukt
K1   Kortet er tilnærmet i samme kvalitet som da det ble trykket, som nytt fra butikken K2   Meget god kvalitet,Minimale spor etter slitasje,Kan ha merker etter å ha sittet i album,meget lett hjørneslitasje eller andre mindre       spor etter bruk.ellers som nytt. K3   Tegn til slitasje. Kortet er pent,God bruks-/normalkvalitet.Kan ha lett hjørneslitasje,ubetydelig stempel-gjennomslag, lite synlige     knappenålshull eller andre, etter min mening,forholdsvis ubetydelige kvalitetsanmerkninger.K4   Kort med mer vesentlige kvalitetsanmerkninger, som skrift, godt synlig hjørnebrett eller andre brettskader, små rifter, flekker ,rust      eller mye skrift på forsiden o.s.vK5   Betegner alvorlige defekter og betydelige skader/kvalitetsanmerkninger.
***NYE AUKSJONER HVER UKE***:Frimerker,postkort kommer snart  mynter og bøker. Gjør en trygg handel hos en selger med lang erfaring. Jeg har til enhver tid flere 1000 auksjoner på GiBud.Ingen ekspedisjonsgebyrer, porto etter postens satser + 5 kr for boblekonvolutt. Flere kjøp sendes sammen for å redusere portokostnadene. Alle kjøp sendes for kjøpers risiko. Ved større kjøp anbefaler jeg at det sendes som pakke, siden den har størst forsikring. (Du bestemmer selv om du ønsker vanlig brev/pakke.) Ønsker du å legge inn flere bud kan du gi meg beskjed om å vente med levering, eventuelt gi meg beskjed når du ikke har planer om flere bud og ønsker levering.Du vil motta mail/faktura fra meg etter auksjonen, for å avslutte salget.7 dager full returrett ved feil beskrivelse. Har du spørsmål - nøl ikke med å kontakte meg via mailsystemet på GIBUD.

Objektets tilstand
Utropspriskr 180,00
Slutter om 3d 10t 5min 45sek
Slutter18.12.2019 13:06:05
Annonse vist182

Selger:  abbey

Medlem siden: 08.10.2001
Sted: Fitjar
Karakterer (1908)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 15.12.2019 03:00:20