GiBud.no : Se Auksjonsagenter
 Aktive Auksjonsagenter

NøkkelordPrisspekterKategoriFylke
--Etter 1999 Nk 1382 ---
--England lots & samlinger--
--Sverige: Samlinger/lotter--
--PS4 - Spill--
--Katongkort & Overrekningskort--
--TV-serier Sone B/2--
--TV-serier (sone2)--
--Norske myntbrev--
--Sølvmynter--
--Sogn og Fjordane--
#ekne#------
1036kr 0,00 - kr 1 000,00----
1037kr 0,00 - kr 1 000,00----
1200ykr 0,00 - kr 250,001945 - 1999 Nk 345 - 1381--
12akr 0,00 - kr 700,00Danmark postfrisk & ustemplet--
15b--Tjeneste porto & returmerker--
1967kr 0,00 - kr 500,00Danmark FDC og brev--
1978kr 0,00 - kr 500,00Sverige FDC og brev--
1988kr 0,00 - kr 500,00Norge FDC 1980-1989--
1989kr 0,00 - kr 500,00Danmark FDC og brev--
1989kr 0,00 - kr 500,00Finland FDC og brev--
1995kr 0,00 - kr 500,00Island FDC og brev--
1x--Tjeneste porto & returmerker--
2x--Tjeneste porto & returmerker--
94kr 0,00 - kr 500,001855 - 1908 Nk 1 - 95--
Aremark------
Art nouveau - Jugend--Øvrige Norske kunstnerkort--
Asker------
Asker--Akershus--
Askim------
Aspedammen------
Aukrust------
Austvatn------
avfall------
Basmo------
Bergen----Hordaland
Bergstrøm------
Bjørkebekk------
Blindvaag------
Blindvåg------
bossbil------
breistøl------
Bruvoll------
bygning------
Børresrud------
Båstad------
Caprino------
Forrige    1  2  3  4     Neste

Sist oppdatert: 21.11.2018 01:38:33