kategorier:

Norge FDC før 1970
B28032020ID103360F1GVDKSCHLJMSR.jpgFDC 1942; serie Nordraak Nyekr 20,000

Norge FDC før 1970
B28032020ID103360F1EFSPGLOJKWPL.jpgFDC 1966; Norges Bank 100 år (vignett NFT) Nyekr 20,000

Skipspost og luftpost
B28032020ID103360F1XSKPFQPNDFNE.jpgEkte stussbrev st. Kristiansund 7.3.1963 Nyekr 30,000

Særstempler
B28032020ID103360F1XJQLTPUODUVX.jpgbrev m særstpl. Vinter-OL Lillehammer 1994; NK 1139 Nyekr 20,000

Norge FDC 1980-1989
B28032020ID103360F1NSFCBDCFRTYG.jpgFDC 1981; Byggverk III st. Torpo Nyekr 15,000

Norge FDC før 1970
B28032020ID103360F1VLSHEOPKTHEL.jpgFDC 1960; Skipsmotiv (vignett 4, Fri-me-co) Nyekr 20,000

Norge FDC før 1970
B28032020ID103360F1HWGEFQQHHMNW.jpgFDC 1959; Landbrukshøgskolen 100 år, st. Fen Nyekr 20,000

Norge FDC før 1970
B28032020ID103360F1ULHBNPELPDTQ.jpgFDC 1957; Haakon 85 år (Vignett Postmannslaget) Nyekr 20,000

Norge FDC før 1970
B28032020ID103360F1SUYNLVIMSTQM.jpgFDC 1957; Haakon 85 år (Vignett Sf&Nf) Nyekr 25,000

Påskekort
B28032020ID103360F1EEQKERRNESYY.jpgPåskekort (Oppi 2127/24) st.Helle i Høgsfjord 1953 Nyekr 20,000

P. Lillo-Stenberg
B28032020ID103360F1WIOKPVVEBTRC.jpgNyttårskort P Lillo-Stenberg (Oppi s 608/1)  Nyekr 20,000

Øvrige Norske kunstnerkort
B28032020ID103360F1ASWYPXJHNRYH.jpgJulekort (Mittet 6509) st.Kristiansand 1973 Nyekr 20,000

Deutsches Reich brev/helsaker/FDC
B28032020ID103360F1YSIFEQGRCVWC.jpgReich propagandabrevkort 1940; Michel P 296 ** Nyekr 20,000

Lykkebrev og oblater
B28032020ID103360F1VLUTOVGSFWME.jpgLotterilodd i Arbeiderpartiets jubileumslotteri 1947 ** Nyekr 20,000

Buskerud Brev & Hjemstedsfilateli
B28032020ID103360F1CXQIPRUUIFIJ.jpgBØDALEN A 21.9.1993 (3472) Nyekr 20,000

B28032020ID103360F1VXEIXQFZWFHN.jpgTRANBY 22.3.1994 (3408) Nyekr 20,000

B28032020ID103360F1USQGHPLURCBB.jpgRØDBERG C 20.12.1994 (3630) Nyekr 20,000

B28032020ID103360F1MJTSBJRNIUWJ.jpgVIKERSUND 15 10.1992 (3770) Nyekr 20,000

B28032020ID103360F1WBVGJYNFQTDI.jpgRØYKEN D 11.11.1993 (3440) Nyekr 20,000

B28032020ID103360F1QGAGUHPRXUIU.jpgSÆTRE 29.8.1990 (3475) Nyekr 20,000

B28032020ID103360F1FUIKZNHFMMIV.jpgKONGSBERG 15.12.1987 (3600) Nyekr 20,000

B28032020ID103360F1YMNDBCQFKEAP.jpgRØYSE 8.4.1991 (3506) Nyekr 20,000

B28032020ID103360F1SXBDDHQQZQUJ.jpgHØNEFOSS 21.2.1967 (3500) Nyekr 20,000

B28032020ID103360F1WEKVSJRMMHOK.jpgKRØDEREN 11.11.1999 (3535) Nyekr 20,000

B28032020ID103360F1MOPZTTECKHKD.jpgNESBYEN D 25.5.1988 (3540) Nyekr 20,000

B28032020ID103360F1IXREKNWBKRXJ.jpgNES I ÅDAL 5.2.2001 (3524) Nyekr 20,000

B28032020ID103360F1GEWUPKOSYBSG.jpgÅL 2.7.1999 (3570) Nyekr 20,000

Gamle Utenlandske sedler
B27032020ID103360F1LQHEVTHDDQUP.jpgDeutschösterreich 1919-22; 20 kronen kv.1- Nyekr 10,000

Øvrige utenlandske kunstnerkort
B27032020ID103360F1OHGJVYXRINQT.jpgSvensk påskekort (miniformat) H sign. E Y ? Nyekr 20,000

B27032020ID103360F1QKVBRXXZFHFM.jpgSvensk påskekort (miniformat) G sign. Ingeborg Klein Nyekr 20,000

B27032020ID103360F1NBGPLYKRXWIL.jpgSvensk påskekort (miniformat) F signert A Ö ? Nyekr 20,000

B27032020ID103360F1OSZGWRGHSSAS.jpgSvensk påskekort (miniformat) E signert Posa Olson Nyekr 20,000

B27032020ID103360F1IBYNLRESVABU.jpgSvensk påskekort (miniformat) D signert MI ? Nyekr 20,000

B27032020ID103360F1GOVOHKMMNDCJ.jpgSvensk påskekort (miniformat) C signert Hammarsten Nyekr 20,000

B27032020ID103360F1EFJRBVVGNEAT.jpgSvensk påskekort (miniformat) B Nyekr 20,000

B27032020ID103360F1ABTSEQDJFYYP.jpgSvensk påskekort (miniformat) A Nyekr 20,000

Sør-Trøndelag Brev & Hjemstedsfilateli
B25032020ID103360F1RGSHITTJNGRU.jpgBrev m.KPH Gjevilvasshytta, udatert (7344)kr 25,000

Møre og Romsdal Brev & Hjemstedsfilateli
B25032020ID103360F1YRJJUFWQXKFK.jpgBrev m.KPH Åndalsnes Leirplass, sidestempla 26.7.1980kr 25,000

Sogn og Fjordane Brev & Hjemstedsfilateli
B25032020ID103360F1SHWQHRXJCTMK.jpgBrev m.KPH Maristova, udatert (5898)kr 30,000

B25032020ID103360F1VJMPMXKBOSJK.jpgBrev m.KPH Karistova, sidest. Utvik 6.5.1980 (6874)kr 25,000

B25032020ID103360F1MJSYXCSUHKOZ.jpgBrev m.KPH Grov, på brev sidest. Stryn 10.9.1980 (6893)kr 25,000

B25032020ID103360F1UFUTMRCEPFVG.jpgBrev m.KPH Store-Høydal, udatert (6955)kr 25,000

B25032020ID103360F1HRMTMRDCVMYU.jpgBrev m.KPH Storekalvøy, udatertkr 25,000

B25032020ID103360F1DUDQMOUDSBWI.jpgBrev m.KPH Litle Kalvøy, sidest.Ålesund 1.2.1982kr 25,000

Troms Brev & Hjemstedsfilateli
B25032020ID103360F1ZLOCRLUDLNIH.jpgBrev m.KPH Måsvik (9143)kr 25,000

B25032020ID103360F1UXJIGVXQLZOR.jpgBrev m.KPH Ramsøyvika, sidest.Sandviksberget 1980kr 25,000

Hordaland Brev & Hjemstedsfilateli
B25032020ID103360F1VJLPKERFEXSK.jpgBrev m. KPH Strøneskorpo, udatert (5224)kr 25,000

B25032020ID103360F1DQGIKDHGUOBW.jpgBrev m. KPH Bogno, udatertkr 25,000
Fastpris
B25032020ID103360F1TFGMFQUIJKCX.jpgbrev med KPH Godøysund (5682)kr 25,00004.04.2020 16:06:00
Fastpris
B25032020ID103360F1DBYLVDCFUXTD.jpgBrev med KPH Gangsøy (6717)kr 25,00001.04.2020 16:02:00

Sist oppdatert: 29.03.2020 04:56:19