GREBIK kategorier:

Deutsches Reich stemplet
B31122019ID100496F1CFKKEQZGJIND.JPGD.Reich: 1920 AFA 123 og 125kr 15,00009.04.2020 19:06:01
Deutsches Reich stemplet
B31122019ID100496F1LTJLIFGNZRQF.JPGD.Reich: 1934 Perfins AFA 517kr 5,00009.04.2020 18:05:27
Deutsches Reich stemplet
B31122019ID100496F1TJYJFQUDJEQX.JPGD.Reich: 1922/34 Hindenburgkr 10,00009.04.2020 17:35:24
Deutsches Reich stemplet
B31122019ID100496F1LNVUZYSWTDBR.JPGD.Reich: 1923 div Bb-Bhkr 10,00009.04.2020 13:20:23
Deutsches Reich stemplet
B31122019ID100496F1JCGJXLJTRRME.JPGD.Reich: 1926 Berømte tyskerekr 5,00009.04.2020 12:05:23
Deutsches Reich stemplet
B31122019ID100496F1NGBJXORRIHVL.JPGD.Reich: 1935 AFA 577 Jernb.jubkr 10,00009.04.2020 12:05:22
Deutsches Reich stemplet
B30122019ID100496F1OXSAQERMRYOC.JPGD.Reich: 1928 AFA 410,414,415,435kr 5,00008.04.2020 16:52:27
Deutsches Reich stemplet
B30122019ID100496F1PZWIHTNAVGRA.JPGD.Reich: divkr 10,00008.04.2020 14:21:46
Deutsches Reich stemplet
B30122019ID100496F1SZQTZNNDCYFC.JPGD.Reich: 1920 AFA 142,43,44,45,47,50,53kr 20,00008.04.2020 14:06:04
Deutsches Reich stemplet
B30122019ID100496F1NQNNKAPBSNXV.JPGD.Reich: 1916 AFA 101,102,103,104 m/vm tk 14kr 15,00008.04.2020 14:06:04
Deutsches Reich stemplet
B29122019ID100496F1VRQUVXGXRERQ.JPGD.Reich: 1905/19 AFA 84,85,86,87b,89,91,92kr 30,00007.04.2020 18:51:35
Deutsches Reich stemplet
B29122019ID100496F1MSPOLNAVFOOR.JPGD.Reich : 1902 AFA 72-73 tk 14*141/4 u/vmkr 10,00007.04.2020 15:07:37
Deutsches Reich stemplet
B29122019ID100496F1KKHJPIFWNOUG.JPGD.Reich: Reichspost AFA 60 NEURODE (se beskrivelse)kr 15,00007.04.2020 14:50:27
Deutsches Reich stemplet
B29122019ID100496F1QVJUHKJCVTPP.JPGD.Reich AFA: 64-113-114-116kr 20,00007.04.2020 14:50:27

Sist oppdatert: 01.04.2020 03:57:52