Toppobjekter
Klikk kolonneoverskrift for å sortere listen stigende eller synkende

Norge FDC 1990-1999
B17022020ID330F1XEXVDENGILYG.JPG1316-17. Juleposten fosfor, "4-blokk", meget uvanlig. Pkr 750,00006.03.2020 18:35:00

Norge FDC 1990-1999
B20022020ID102660F1KMXUAWCKLIWA.JPGFDC 18/6 1998 Norske mineraler, vignett Tubfrim Nyekr 10,00026.02.2020 22:06:00
Norge FDC 1990-1999
B20022020ID102660F1YSEEZXYTIQXX.JPGFDC 16/4 1997 Turistmerker IV, vignett Nyekr 10,00026.02.2020 22:00:00
Norge FDC 1990-1999
B20022020ID102660F1LVHPHBOHXKYM.JPGFDC 8/5 1996 Filmen 100 år i Norge, vignett Tubfrim Nyekr 10,00026.02.2020 21:59:00
Norge FDC 1990-1999
B20022020ID102660F1QEGSXDHASYHO.JPGFDC 8/5 1995 Kirke i 1000 år, vignett BFK Nyekr 10,00026.02.2020 21:58:00
Norge FDC 1990-1999
B20022020ID102660F1HOCYUWCNSGNQ.JPGFDC 23/02 1995 Skogsbær I, vignett Tubfrim Nyekr 10,00026.02.2020 21:55:00
Norge FDC 1990-1999
B20022020ID102660F1NPWBEYEHPIFD.JPGFDC 23/9 1994, Elektrisk sporvei, vignett KFK Nyekr 5,00026.02.2020 21:53:00
Norge FDC 1990-1999
B20022020ID102660F1HUSFTYVDLWLO.JPGFDC 16/4 1991 Kristiansand, vignett Populær filateli Nyekr 10,00026.02.2020 21:51:00
Norge FDC 1990-1999
B20022020ID102660F1CSADOVJJGUTK.JPGFDC 16/4 1991, Europa XXIII vignett BFK Nyekr 5,00026.02.2020 21:50:00
Norge FDC 1990-1999
B20022020ID102660F1WUILXRVQGHWE.JPGFDC 23/2 1990 Verdens vinterbyer, vignett BFK Nyekr 5,00026.02.2020 21:46:00
Norge FDC 1990-1999
B12112019ID72027F1LUJHGFCQUTYN.JPGFDC 19.6.1996 Nyekr 1,00025.02.2020 22:25:00
Norge FDC 1990-1999
B12112019ID72027F1RWQPTEODRLBY.JPGFDC 20.11.1998 Nyekr 1,00025.02.2020 22:25:00
Norge FDC 1990-1999
B16022020ID103360F1IUJDMJXDJFEG.jpgFDC 1990; Julefrim. NK 1107 (Vignett Samlermessen 1990)kr 20,00101.03.2020 09:13:00
Norge FDC 1990-1999
B16022020ID103360F1OQKPBLIUQKPA.jpgFDC 1990; Julefrim. NK 1106 (Vignett Samlermessen 1990)kr 20,00101.03.2020 09:10:00

Norge FDC 1990-1999
B16022020ID103360F1IOTCCCCQCIXP.jpgFDC 3.1.1994; ny utgave av Rec-etikett i andledn.OL....kr 25,000
Norge FDC 1990-1999
B02042019ID102660F1MFLYKZUGCZDN.JPGFDC 21/2 1992, Sonja/Harald, vignett NFDCSkr 10,00023.02.2020 21:21:17
Norge FDC 1990-1999
B07112019ID72027F1OOTYQPZHXMOQ.JPGFDC 13.12.1999kr 1,00020.02.2020 16:10:00
Norge FDC 1990-1999
B12022020ID72027F1DWWLRHWGDHPV.JPGFDC 27.11.1993kr 1,00026.02.2020 22:20:33
Norge FDC 1990-1999
B12022020ID72027F1RONLVFTOJBBK.JPGFDC 22.11,1991kr 1,00026.02.2020 22:20:33
Norge FDC 1990-1999
B10022020ID104033F1MOIOYLCHYDDF.JPGFDC Hk 1093-94 st Oscarsborg - NorskFDCServicekr 8,00023.02.2020 20:00:00
Norge FDC 1990-1999
B10022020ID105844F1KBGPJSVCHVUL.JPGTRONDHEIM 02.01.97 FDC BLOMSTER NK 1279-83kr 35,00023.02.2020 16:35:00
Norge FDC 1990-1999
B10022020ID105844F1KSBWPKJXSVFL.JPGtrondheim frimerkets dag 22.9.1995 3STK fdc nk 1238-45kr 50,00023.02.2020 15:48:00
Norge FDC 1990-1999
B10022020ID105844F1USLOFETUXYSE.JPGTRIKKEN I TRONDHEIM 23.9.1994 FDC NK 1212-3kr 30,00023.02.2020 15:45:00
Norge FDC 1990-1999
B10022020ID105844F1DUJDDILFIQVG.JPGFRIGJØRINGEN 50år FDC TRONDHEIM 8.5.1995 NK 1227-9kr 35,00023.02.2020 13:09:00
Norge FDC 1990-1999
B10022020ID105844F1XDHWNIVXFROO.JPGFRIGJØRINGEN 50år 3stk FDC TRONDHEIM 8.5.1995 NK1227-9kr 30,00023.02.2020 13:04:00
Norge FDC 1990-1999
B10022020ID105844F1SIXHFKHMCRVD.JPGOS I ØSTERDALEN A 2550 31-12-99 3stk FDC NK 1380-81kr 50,00023.02.2020 12:52:00
Norge FDC 1990-1999
B09022020ID102877F1GDFDUNFW.JPGPPP-FDC 1997 NK1308-1309 signert kunstnerkr 19,00023.02.2020 19:45:00
Norge FDC 1990-1999
B09022020ID102877F1ZMFWEHIN.JPGPPP-FDC 1997 NK1314-15 Signert Arild Yttrikr 10,00023.02.2020 19:32:00
Norge FDC 1990-1999
B09022020ID102877F1KGZMITWW.JPGFDC 1996 NK1253-1254 PPP signert Hedwigkr 10,00023.02.2020 19:29:00
Norge FDC 1990-1999
B30102019ID72027F1FPSYCYUMKLDH.JPGFDC 23.11.1992kr 1,00120.02.2020 20:53:25
Norge FDC 1990-1999
B02022020ID103360F1ETCGYDWJIIWW.jpgFDC 1993; MA Frimerkets dag 1993, sign. Sverre Morkenkr 25,00001.03.2020 06:50:17
Norge FDC 1990-1999
B01022020ID72027F1YLYUXOUCYWPJ.JPGFDC 16.4.1997 Bergen Sentrum 5kr 1,00022.02.2020 18:51:12
Norge FDC 1990-1999
B01022020ID72027F1OTPDEGPCKFSS.JPGFDC 20.9.1996kr 1,00022.02.2020 18:51:12
Norge FDC 1990-1999
B01022020ID72027F1JFVRMDNSOOGO.JPGFDC 16.4.1991 Kristiansand Rkr 1,00022.02.2020 18:51:12
Norge FDC 1990-1999
B01022020ID102335F1WMIINCDDQSOC.JPGFDC 1991 NK1112 vignett 11kr 10,00022.02.2020 16:20:58
Norge FDC 1990-1999
B31012020ID99871F1JCJQIMOBJDUH.JPGValentins Dag, Norge FDC NK 1355 (18251)kr 3,00002.03.2020 08:46:21
Norge FDC 1990-1999
B31012020ID99871F1YPABAXSEAXDH.JPGFauna, Norge FDC NK 1108-09 (18249)kr 3,00002.03.2020 08:46:21
Norge FDC 1990-1999
B31012020ID99871F1JOMUKUERVDHI.JPGKristiansand 350 år, 1113-14 (18248)kr 3,00002.03.2020 08:46:21
Norge FDC 1990-1999
B31012020ID99871F1XASDZDUXTMUW.JPGEuropa, Norge FDC NK 1111-12 (18247)kr 3,00002.03.2020 08:46:21
Norge FDC 1990-1999
B31012020ID99871F1NWCDVBVPJVEJ.JPGNorden, Norge FDC NK 1117-18 (18246)kr 3,00002.03.2020 08:46:21
Norge FDC 1990-1999
B31012020ID99871F1DRWEJTNVYFTP.JPGTrondheim 1000 år, Norge FDC NK 1306-07 (18241)kr 3,00002.03.2020 08:46:20
Norge FDC 1990-1999
B29012020ID99871F1VRKWJFDNIUBL.JPGKongeparret 60 år, Norge FDC NK 1292-94 (18238)kr 3,00102.03.2020 16:42:38
Norge FDC 1990-1999
B29012020ID99871F1SQWKBKNYBPMO.JPGPosthorn offset, Norge FDC NK 1284-88 (18237)kr 3,00102.03.2020 16:42:38
Norge FDC 1990-1999
B29012020ID99871F1XJTAMGSIZQUI.JPGInsekter, Norge FDC NK 1289-90 (18236)kr 3,00002.03.2020 16:42:38
Norge FDC 1990-1999
B29012020ID99362F1MJQRNANNPYGW.PNGNorge FDc Juleposten 1997 med fosforkr 110,00026.02.2020 13:50:26
1 kr Auksjon
Norge FDC 1990-1999
B26012020ID104835F1FIHYWKGXWUVV.JPGFDC NK 1200kr 1,00023.02.2020 21:08:00
Norge FDC 1990-1999
B26012020ID102877F1YXGZCUZU.JPGFDC 1996 NK1267-1274 Posten 350år IIkr 19,00023.02.2020 19:50:23
Norge FDC 1990-1999
B26012020ID102877F1KINPWLVX.JPGFDC 1990 NK1103-1104 " Sarpsborg filatlistklubb "kr 9,00023.02.2020 19:40:09
Norge FDC 1990-1999
B24012020ID107064F1YSJEGKYOMQOC.JPGFørstedagsbrev NK 1099-1102 kort 1-4 1990 OL-vinnerekr 10,00025.02.2020 18:20:36
Norge FDC 1990-1999
B24012020ID99871F1ZNFSCGERELKR.JPGPostens Frimerketjeneste, Norge FDC 1219-20 (18194))kr 5,00002.03.2020 16:42:38

Sist oppdatert: 20.02.2020 03:14:45