kategorier:

Bud Kolonne sortert i synkende rekkefølge
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B09102017ID100931F1HETPZBGWCHLC.JPGNK 806-11 Bruksmerker posthornkr 4,00101.04.2020 16:20:29
Div mynter Europa
B11102019ID100931F1XQASTDROFHDZ.JPG1957 Portugal 50 Centavos (POR03)kr 1,00103.04.2020 22:06:46
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B13102017ID100931F1MVPHEPIQUYTW.JPGNK 918-19 Souvenirark Forfatterjubileerkr 45,00104.04.2020 12:50:19
Mynter fra Frankrike
B25092019ID100931F1AKMWPQXIFJRV.JPG1922 + 1966 Frankrike 5 Cent (FR02)kr 1,00101.04.2020 17:37:54
Div mynter Europa
B27092019ID100931F1TYKKCCFVRRGM.JPG1960 Hong Kong 1 Dollar (HO02)kr 5,00103.04.2020 15:09:53
Mynter øvrige Amerika
B30092019ID100931F1NMPQCUWPEZCR.JPG2012 Nicaragua 10 Centavos (NIC01)kr 1,00130.03.2020 21:08:20
Kunst
B100931F1AHKSHAVQ.JPG90% rabatt: Congo Brazzaville 1977 Maleri Rubens (Postfrisk)kr 11,00104.04.2020 11:50:21
Mynter øvrige Amerika
B11102019ID100931F1ZTQUQDASDJIU.JPG2008-12 Peru 10 Centimos (PE01)kr 2,00103.04.2020 20:08:31
Kunst
B100931F1UUGXLDQT.JPG90% rabatt: Centralafrika 1981 Malerier (Postfrisk)kr 13,00104.04.2020 11:05:57
Mynter øvrige Amerika
B11102019ID100931F1BTCJMCULRKCW.JPG1942 Peru 20 Centimos (PE02)kr 3,00103.04.2020 20:08:31
Mynter Asia
B11102019ID100931F1EAPYCCHLIOMK.JPG2014 Philippinene 5 Piso (PH03)kr 2,00103.04.2020 20:08:32
VM i fotball
B100931F1AIYTCYYH.JPG90% rabatt: Uganda 1978 VM i fotball 1978 (Postfrisk)kr 4,00103.04.2020 16:05:20
Mynter øvrige Amerika
B25092019ID100931F1KDWDNBPAAHWE.JPG1969 Fiji 1 Cent (FIJ01)kr 1,00101.04.2020 17:37:54
Mynter øvrige Amerika
B18092019ID100931F1IJFCBGTDUIJE.JPG2000 Ecuador 50 Centavos (EC03)kr 2,00101.04.2020 14:35:28
Norge FDC 1980-1989
B19122017ID100931F1ECJVBMGZNLEW.JPG1989 NK 1063 VM i terrengløpkr 5,00101.04.2020 06:43:59
Sverige stemplet
B01042019ID100931F1JDFAFUPXQFMF.JPGSverige 1990 Vasamuseet (Stemplet)kr 4,00131.03.2020 17:28:05
Sverige stemplet
B01042019ID100931F1ODOFAGVOJEKE.JPGSverige 1993 Hilsningsmerker (Stemplet)kr 4,00131.03.2020 17:28:05
Mynter Afrika
B14102019ID100931F1RXRFTQQCCDBR.JPG1968 Zambia 1 Ngwee (ZA01)kr 3,00130.03.2020 20:06:13
Mynter øvrige Amerika
B30092019ID100931F1OKWYUYNZUPRM.JPG2007 Nicaragua 5 Cordobas (NIC02)kr 3,00130.03.2020 21:08:20
Mynter fra Holland
B30092019ID100931F1DNDJYYXSXOWO.JPG1914 Nederland 2 1/2 Cents (NL02)kr 5,00130.03.2020 21:08:20
Mynter fra England
B18092019ID100931F1QREPJQKOLUUE.JPG1932 + 1949 England One Penny (EN04)kr 1,00101.04.2020 14:35:28
Mynter fra England
B18092019ID100931F1CQKIQOHAYORB.JPG1961-63 + 1965-66 England One Penny (EN05)kr 2,00101.04.2020 14:35:28
Mynter fra Frankrike
B25092019ID100931F1JFTFCUWLCYXU.JPG1975-79 Frankrike 20 Cent (FR06)kr 2,00101.04.2020 20:07:29
Div mynter Europa
B27092019ID100931F1XOMMBRUTPBBJ.JPG1957 Hong Kong 10 Cents (HO01)kr 1,00103.04.2020 15:09:53
VM i fotball
B100931F1IBUIFYRX.JPG90% rabatt: Sierra Leone 1993 VM i fotball 1994 (Postfrisk)kr 10,00102.04.2020 22:42:37
Kunst
B100931F1CPSUWRCB.JPG90% rabatt: India 1971 Skulpturer i Persepolis (Postfrisk) Nyekr 2,00105.04.2020 12:46:00
Tog, Bil & båt
B100931F1UWUVCIWQ.JPG90% rabatt: Portugal 1986 Bilen 100 år (Postfrisk)kr 24,00101.04.2020 18:12:55
Portugal: Postfrisk/ubrukt
B100931F1YJHOLMQS.JPGPortugal 1985 Keramikkfliser 20. århundre (Postfrisk)kr 14,00101.04.2020 16:20:29
Mynter fra England
B19092019ID100931F1FNFMNTWLUQJB.JPG1940 England Three Pence (EN14)kr 1,00102.04.2020 22:38:30
Mynter Asia
B14102019ID100931F1WQJOPMCFRTBA.JPG2009 Uzbekistan 100 Som (UZ01)kr 10,00130.03.2020 20:06:13
Portugal: Brev/FDC
B06012020ID100931F1KYYFHOOKVNSB.JPG90% rabatt: Portugal 1984 Keramikkfliser (FDC)kr 17,00103.04.2020 15:36:21
Portugal: Postfrisk/ubrukt
B100931F1BXGYHUGH.JPGPortugal 1987 UNICEF (Postfrisk) Kjøp nåkr 13,00001.04.2020 16:20:29
Øvrige Øst Europa
B100931F1IQMYYSII.JPGRomania 1977 Donaukommisjonen (Postfrisk) Kjøp nåkr 158,00003.04.2020 05:20:24
Øvrige Øst Europa
B100931F1NQTJDBWB.JPGRomania 1978 Europadag Filateli Essen 78 (Postfrisk) Kjøp nåkr 36,00003.04.2020 05:20:24
Tog, Bil & båt
B100931F1JMHUXFRX.JPGGuinea Ecuatorial 1975 Seilskip (Postfrisk) Kjøp nåkr 30,00003.04.2020 05:21:10
Tog, Bil & båt
B100931F1MBNGGNXN.JPGGuinea Ecuatorial 1975 Seilskip (Postfrisk) Kjøp nåkr 15,00003.04.2020 05:21:10
Tog, Bil & båt
B100931F1BYZBHGJR.JPGGuinea Ecuatorial 1976 Båter (Stemplet) Kjøp nåkr 3,00003.04.2020 05:21:10
Tog, Bil & båt
B100931F1ILPAWUSL.JPGGuinea Ecuatorial 1976 Skip (Postfrisk) Kjøp nåkr 28,00003.04.2020 05:21:10
Tog, Bil & båt
B100931F1XOIOBTKP.JPGHellas 1927 Krigsskip og skipskapteiner (Postfrisk) Kjøp nåkr 180,00003.04.2020 05:21:44
Tog, Bil & båt
B100931F1HSFYNJSN.JPGIndia 1981 Fregatt (Postfrisk) Kjøp nåkr 10,00003.04.2020 05:21:44
Tog, Bil & båt
B100931F1GEUDFVML.JPGIndia 1982 Seil- og robåter (Postfrisk) Kjøp nåkr 9,00003.04.2020 05:21:44
Tog, Bil & båt
B100931F1PUZJFUXE.JPGIndia 1986 Krigsskip (Postfrisk) Kjøp nåkr 24,00003.04.2020 05:21:44
OL
B100931F1SFGFYVTS.JPGGrenada 1990 OL Barcelona (Postfrisk) Kjøp nåkr 20,00005.04.2020 09:06:33
OL
B100931F1GCOPPGLY.JPGGrenada 1992 OL Barcelona (Postfrisk) Kjøp nåkr 6,00005.04.2020 09:06:33
OL
B100931F1JDENVMYQ.JPGHellas 1968 OL-merkat Hotel Olympia (Hengslet) Kjøp nåkr 30,00005.04.2020 09:06:33
OL
B100931F1JNVVSFTN.JPGHonduras 1968 OL Mexico (Postfrisk) Kjøp nåkr 110,00005.04.2020 09:06:33
Tog, Bil & båt
B100931F1PARIXNUJ.JPGIndonesiske Republikk 1948 Skip (Postfrisk) Kjøp nåkr 15,00001.04.2020 01:35:30
Tog, Bil & båt
B100931F1CJJLPWWO.JPGIndonesiske Republikk 1948 Skip (Hengslet) Kjøp nåkr 8,00001.04.2020 01:35:30
Tog, Bil & båt
B100931F1PFRREGLX.JPGItalia 1952 Båter (Postfrisk) Kjøp nåkr 440,00001.04.2020 01:35:37
OL
B100931F1VNKJOQOX.JPGKorea Syd 1968 OL Mexico (Postfrisk) Kjøp nåkr 400,00001.04.2020 01:35:37

Sist oppdatert: 30.03.2020 19:26:52