kategorier:

 Toppobjekter
Klikk kolonneoverskrift for å sortere listen stigende eller synkende

Bud Kolonne sortert i synkende rekkefølge
Norge FDC 1980-1989
B31032020ID330F1XVBYGELRFXHG.JPG987. FDC Vignett 21 (9 pkt, meget sjelden) Hotkr 204,001210.04.2020 20:07:00

Annen rekvisita
B30032020ID330F1EVNUSLFTBFYL.JPGMyntlommer med en lomme, opptil 46 mm Ø, 100 stkkr 150,00199 stk
Aust-Agder Brev & Hjemstedsfilateli
B31032020ID330F1QPVHDXSEFXJS.JPG403. Klipp stpl OGGEVATN 12-6-52. MEGET uvanlig!kr 50,00110.04.2020 20:02:00

Mynter Australia & Oseania
B01042020ID330F1LXOYJFVYJSCX.JPGAUSTRALIA: $ 1 Tasmanian Devil 2014 proof i boks med lykr 450,000

Annen rekvisita
B07042020ID330F1JTIWZENJSQEL.jpgStativ til å ta perfekte bilder av dine frimerkerkr 250,0002 stk

Kataloger ol.
B22112019ID330F1FEMICTCMVHQU.jpgNorgeskatalogen 2020 Hotkr 425,00743 stk

Nominal vare
B10072019ID330F1NPTRKVYQDVOI.JPGPrima postfrisk hefte Vikingar Verda. Pålydende 310,- Hotkr 175,0061977 stk

Kataloger ol.
B28102019ID330F1KJDPVXJHJNEK.JPGÅrets 'Handlerkatalog 2020' Hotkr 150,00545 stk

Annen rekvisita
B24072019ID330F1EWNROQIBLMQU.JPG1 kilo brevlommer 140*205 mm (ca 250 lommer) Hotkr 199,00523 stk

Nominal vare
B03012020ID330F1MKOUOPNEYMGF.JPGPrima rull A-merker 'Sykler'. Pålydende 1.700,-kr 1 100,00310 stk

2 øre etter 1923
B18022020ID330F1TMMKMUFOJEKG.JPG2 øre 1969. Kval 0 (rett fra rull). Illustasjonsfotokr 25,00243 stk

Annen rekvisita
B23072019ID330F1OXPTFITIPTOY.JPG10 Lindner 30 mm myntkapsler i eskekr 35,0013 stk

Annen rekvisita
B23072019ID330F1ZJXTLQUJDMPF.JPG10 Lindner 39 mm myntkapsler i eskekr 35,0012 stk

Annen rekvisita
B23072019ID330F1YSFXDFXMJBGH.JPG10 Lindner 40 mm myntkapsler i eskekr 35,0011 stk
Telemark Brev & Hjemstedsfilateli
B31032020ID330F1KLDEKJLXYEVL.JPG358. Par HJ-stpl LÅRDAL -1 III 51kr 100,00110.04.2020 20:03:00

Annen rekvisita
B23072019ID330F1YYVWGOQTCCMO.JPG10 Lindner 43 mm myntkapsler i eskekr 35,0014 stk

1909 - 1945 Nk 96 - 344
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/79000/79720.jpg100 .**. 10 øre Posthorn 1909 postfriskkr 75,000

1909 - 1945 Nk 96 - 344
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/81000/81850.jpg100. 10 øre Posthorn på klipp nydelig stemplet AA 16 IX 16kr 50,000

1909 - 1945 Nk 96 - 344
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/81000/81889.jpg99. 2 stk 5 øre Posthorn 1909 fra rull på klippkr 35,000

1909 - 1945 Nk 96 - 344
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/89000/89924.jpg100. 10 øre Posthorn 1909 på klipp 1-ringsstpl. GJERESTAD 12kr 50,000

1909 - 1945 Nk 96 - 344
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/90000/90396.jpg100Dvn/Dhn. Par 10 øre Posthorn på slitt brev fra OSLO Br. 3kr 100,000

1909 - 1945 Nk 96 - 344
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/90000/90397.jpg99Bv/Bh. Par 5 øre Posthorn på brev fra KRISTIANIA Br. 22 I.kr 100,000

1909 - 1945 Nk 96 - 344
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/90000/90790.jpg107 .**. Postfriskkr 180,000

1909 - 1945 Nk 96 - 344
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/104000/104774.jpg107 .**. Postfriskkr 175,000

1909 - 1945 Nk 96 - 344
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/107000/107159.jpg99 .*. 4-blokkkr 200,000

1909 - 1945 Nk 96 - 344
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/138000/138480.jpg107. **. Postfrisk 40 øre grønnoliven.kr 100,000

1909 - 1945 Nk 96 - 344
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/139000/139093.jpg107. **. Postfrisk 40 øre grønnoliven sentrert venstre.kr 125,000

1909 - 1945 Nk 96 - 344
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/145000/145660.jpg100. Lot 4 mrk med Prakt/luxstp. Bl.a NÆS I AADALEN, TØNSBERkr 100,000

1909 - 1945 Nk 96 - 344
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/147000/147089.jpg103. **. Postfrisk 20 øre 1909 sentrert hjørne 4.kr 110,000

1909 - 1945 Nk 96 - 344
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/147000/147091.jpg107. **. Postfrisk 40 øre 1909 sentrert høyre.kr 150,000

1909 - 1945 Nk 96 - 344
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/147000/147092.jpg107. **. Postfrisk 40 øre 1909 sentrert opp.kr 140,000

Mynt og Proofsett + Blister
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/163000/163181.JPGPrima årssett 1980kr 100,000

Mynt og Proofsett + Blister
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/163000/163182.jpegPrima årssett 1980kr 100,000

Mynt og Proofsett + Blister
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/163000/163197.jpegPrima årssett 1976kr 200,000

Mynt og Proofsett + Blister
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/163000/163198.jpegPrima årssett 1976kr 200,000

Mynt og Proofsett + Blister
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/163000/163199.jpegPrima årssett 1976kr 200,000

Mynt og Proofsett + Blister
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/163000/163200.jpegPrima årssett 1976kr 200,000

Vest-Agder
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/121000/121641.jpgUbrukt storf -Hamresanden- (oversikt). Mittet # 2712/20. K-2kr 30,000

Vest-Agder
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/121000/121651.jpgUbrukt storf -Hilsen fra Hamresanden- (4 bilder). Normann # kr 30,000

Vest-Agder
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/133000/133226.jpgRoligheten og Bertesbukta. Flyfoto. Ubrukt.kr 25,000

Vest-Agder
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/144000/144478.jpgUbrukt storf 'Mandal'. Salvesen & Co # 182. Noe slitt. K-4kr 40,000

Vest-Agder
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/144000/144480.jpgUbrukt storf 'Vestnes. Mandal'. Salvesen & Co # 200. Noe slikr 40,000

Vest-Agder
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/144000/144505.jpg76. S/h-kort 'Kristiansand Domkirke' brukt -07. Nordisk Tobakr 75,000

Vest-Agder
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/144000/144532.jpgUbrukt s/h-kort 'Kristiansand S. Båthavnen'. Fotomagasinet #kr 100,000

Vest-Agder
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/144000/144533.jpgUbrukt s/h-kort 'Roan pr. Kristiansand'. G. M. Haugland # 21kr 90,000

Vest-Agder
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/144000/144534.jpgUbrukt s/h-kort 'Kristiansand isvinteren 1940. Fiske på isenkr 150,000

Vest-Agder
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/144000/144554.jpgUbrukt s/h-kort 'Kr.sand. Markensgate' (med bil). Küenholdt kr 125,000

Vest-Agder
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/144000/144556.jpgUbrukt storf 'Kristiansand S. Torget'. Oppi # 200. K-2kr 50,000

Vest-Agder
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/144000/144558.jpgUbrukt fargekort 'Christianssand S. Dronningensgade'. Oppi. kr 150,000

Vest-Agder
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/144000/144574.jpgStorf 'Kristianand. Ungdomsherberget' brukt -85. Mittet # 15kr 35,000

Generert: 10.04.2020 02:05:39