GiBud.no : Søk : Søkeresultat

Gjeldende auksjonstid er:22.07.2019 00:05:20 22.07.2019 00:05:20
 Toppobjekter
Klikk kolonneoverskrift for å sortere listen stigende eller synkende

Massevare, samlinger & lotter
B09072019ID103009F1ESHNODRQRSFJ.JPGNORGE-LEUCHTTURM 1855-2001 M/LOMMER I 2 BIND- Hotkr 660,001025.07.2019 18:00:00
1 kr Auksjon
Danmark: Samlinger/lotter
B13072019ID330F1DBTQPXNKLCDP.JPGDANMARK: Spennende restutvalgshefte. Utrop 1,- Hotkr 245,001326.07.2019 13:01:00
Danmark: Samlinger/lotter
B13072019ID330F1DRBFWDQVQCKC.JPGDANMARK: Den ultimate lot inkl masse Tofarget! Hotkr 230,001426.07.2019 13:00:00
Massevare, samlinger & lotter
B10072019ID103009F1PBNFNHWVNSKA.JPGSTOR LOT MERKER I PERGAMENTKONVOLUTTER. Hotkr 170,00725.07.2019 18:15:00
Minnemynter
B19072019ID330F1IKTJFNJDRJKL.JPGTusenårsmynten i sølv 1999. Proof i eske. Utrop = pålydkr 120,00226.07.2019 13:15:00

 Auksjoner

Øvrige merker
B19072019ID104479F1AYKRSWTJNXNT.JPGHuawei P20 Pro CLT-L29 128GB/6GB Dual Simkr 2 500,00226.07.2019 13:51:00
Samlinger & Lotter
B14072019ID107947F1DYBNUUNPHOSM.JPG74 kort fra 60-og 70-tallet med biler Hotkr 800,001128.07.2019 20:02:00
Brukt PC - stasjonær
B11042018ID104479F1CMPVASBIMSUR.JPGDefekt Thinkcentre m93pkr 705,00226.07.2019 13:25:00
Finnmark Brev & Hjemstedsfilateli
B18072019ID1850F1RVSNOAETNJRQ.JPGNK 53 V - Korsnes i Alten 21 XI 91, kort brukstid Hotkr 550,00727.07.2019 21:10:00
Norge FDC 1970-1979
B16072019ID99871F1FGAGQFPMBPKD.JPGKong Olav V. Norge FDC NK 641-45 (5) (16189) Hotkr 500,50923.07.2019 20:15:00
2 Kr 1878-1917
B17072019ID102898F1SGEOKTGRMMLG.JPG2 kroner 1908.kr 450,00224.07.2019 15:00:00
Norge FDC før 1970
B16072019ID99871F1RLENNGGIHRYG.JPGFrimerkejubilæum, Norge FDC NK 425-27 (16190) Hotkr 435,501123.07.2019 21:16:00
Norge FDC 1970-1979
B16072019ID99871F1THVCDQKRVMEQ.JPGFolkedans, Norge FDC NK 767-69 (16199) Hotkr 425,501123.07.2019 22:29:00
Norge FDC 1970-1979
B16072019ID99871F1OLGCOAFLXXUY.JPGBaldisholteppet, Norge FDC NK 782-84 (16198) Hotkr 415,501023.07.2019 21:27:00
Norge FDC 1970-1979
B16072019ID99871F1RJPMTGDSBVFG.JPGSpeiderleir, Norge FDC NK 753-54 (16200) Hotkr 411,501323.07.2019 19:30:00
Norge FDC 1970-1979
B16072019ID99871F1QAKCEMEOQLCN.JPGRosenmaling, Norge FDC NK 741-42 (16201) Hotkr 411,501123.07.2019 20:31:00
Norge FDC 1970-1979
B16072019ID99871F1AWXFQNPNEXTF.JPGHenrik Ibsen, Norge FDC NK 812-13 (16197) Hotkr 411,501123.07.2019 20:26:00
Norge FDC 1970-1979
B16072019ID99871F1FURHIRLBFTHN.JPGNorske trær, Norge FDC NK 792-94 (3) (16188) Hotkr 400,50823.07.2019 19:12:00
Minnemynter
B17072019ID102898F1OCTHRTWRIFJZ.JPG175 kroner 1989 i Blister-coverkr 316,00224.07.2019 15:00:00
Finnmark
B15072019ID1850F1CSBSOILIQMTE.JPGRognsund internatskole, Altneset. Aune F-1571-3 Hotkr 215,00623.07.2019 21:11:00
Norge FDC før 1970
B11072019ID99871F1HCVOGTOSEBCL.JPGBruksmerker, Norge FDC NK 595-98 (16073) Hotkr 211,501023.07.2019 20:19:00
Norge FDC før 1970
B09072019ID107303F1RYCLWZQAPSUU.JPGNK 498-99 Universitetet 2-9-61 * Postverkets Frimerkesa Hotkr 178,00709.08.2019 17:19:00
Norge FDC før 1970
B14072019ID99871F1OSRVYVSSMZKU.JPGEdvard Munch, Norge FDC NK 545-48 (16155) Hotkr 176,50923.07.2019 21:04:00
Norske sedler etter 1877
B17072019ID106271F1RXMFNFQHYDKN.JPGPen 5 kroner 1943 V (5328)kr 170,00223.07.2019 22:03:00
Norge FDC før 1970
B09072019ID107303F1PFOHLWYEZBOI.JPGNK 508 Flyjubileum 1-6-62 * Postverkets Frimerkesalg Hotkr 166,00709.08.2019 17:15:00
Tyske stater
B04062019ID103009F1GRZJCJJILAOS.JPGSAAR.AFA 206-223.PENT RUNDSTEMPLA.kr 160,00225.07.2019 14:56:32
25 øre 1876-1923
B17072019ID102898F1TMIFEIAXAGCL.JPG25 øre 1876kr 120,00224.07.2019 15:00:00
Sogn og Fjordane Brev & Hjemstedsfilateli
B07072019ID56682F1VMSDCNKNOJMU.JPGBancobrev Aalhus 4 VII 27 Signet forseglingkr 120,00229.07.2019 21:01:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B08072019ID103009F1TWBLHHYKJNDR.JPGNK 16 IIa.POSTFRISK** Hotkr 120,00725.07.2019 18:00:00
Østfold prakt & lux
B10072019ID103009F1UFVPWMQMQDEG.JPGNK 759.PRIMA=SARPSBORG 23-3-76= Hotkr 120,00825.07.2019 18:15:00
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B15072019ID104466F1NFGDIIQFNRUZ.JPGLot V merker , m/ og uten Vannmerkekr 105,00223.07.2019 14:00:00
Hordaland prakt & lux
B08072019ID103009F1WTWPTCBWWFMI.JPGNK 443.PRIMA=MØNSHAUGEN 27 XI 56=(nedlagt1970) Hotkr 105,00525.07.2019 18:00:00
Oppland
B13052019ID61724F1QHWXVPZIQTJA.JPGLom Koop. Handelslag ( Normann 6-4-195) Hotkr 102,00723.07.2019 12:23:31
Oppland
B17072019ID68828F1JAWFGEKEZDBR.JPGMemurubu Turisthytte - ved Gjende!  Hotkr 99,00631.07.2019 20:16:00
Vest-Agder prakt & lux
B11072019ID108734F1JXJCPRSGOVQS.JPGNK 610 Lux Mandal  Hotkr 87,00725.07.2019 16:32:00
Hedmark
B18072019ID103622F1VTBOPMBIFEUV.JPGELVBUA VEGEN FEMUND-RENDAL NORMANN F-29-81 Hotkr 87,00701.08.2019 19:21:00
Møre og Romsdal
B16072019ID103360F1MJRCNHEMGNGY.jpgÅlesund, Kongensgade (Johs.Havnevik 1909 no.14) Hotkr 85,00930.07.2019 11:33:00
Vestfold
B15072019ID103328F1RDJMHIWSLJPH.JPGTønsberg Hotkr 85,00822.07.2019 20:34:00
Oslo
B18072019ID103328F1HDXBOIMEFVSF.JPGOslo Hotkr 85,001025.07.2019 23:43:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B01072019ID108027F1CCXEBTONJSCE.JPGNK 757 - 59 Hotkr 80,00531.07.2019 05:55:00
Buskerud
B18072019ID61724F1MNPFTZQDFLKT.JPGDrammen. Gatemotiv ( Kuenholdt 964)kr 75,00201.08.2019 17:42:00
Gamle Utenlandske sedler
B11072019ID93258F1OFVTELIDZKFG.JPG9 forskj. nødsedler THALE am. HARZ 1921, UNCkr 75,00229.07.2019 19:40:00
Aust-Agder
B06072019ID107303F1DEDNBLLJJZOT.JPGStabbur i Setesdal ** dame i bunad *** se 2 scan  Hotkr 72,00406.08.2019 07:12:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B07072019ID108027F1CVLIGWBWZPER.JPGNK 1548-50 st. MOELV 17.9.04 Førstedag Hotkr 72,00906.08.2019 14:59:00
Finnmark
B13072019ID68828F1EEOPOPZPXMQX.JPGOscars Plass *Hammerfest* i morketiden! 1916kr 70,00227.07.2019 19:22:00
Rogaland prakt & lux
B06072019ID103009F1FHMEDCSSVYMQ.JPGNK 1200y.PRIMA=SJERNARØY 25-7-95= (NK 100,-) Hotkr 70,00625.07.2019 18:00:00
Oppland
B17032019ID102901F1SYAVIWDYOLEK.JPGParti fra Lalm. Normann G-5-108. Hotkr 65,00522.07.2019 00:20:49
Oppland
B27032019ID102901F1HVNWGSTRMGUC.JPGParti fra Lalm. Normann G-5-130. Hotkr 65,00525.07.2019 00:21:07
Oppland
B30052019ID55159F1TTUWULRUUQRH.JPGLeirvassbu med folk. (Lom kommune) Hotkr 65,00602.08.2019 18:35:27
Hordaland
B18072019ID103622F1UVYEMUGFJRMF.JPGFRÅ SANDVIK,SUNNHORDLAND SE BAKSIDE Hotkr 65,00401.08.2019 18:24:00

Sist oppdatert: 22.07.2019 00:05:20