kategorier:

1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B13102017ID100931F1MVPHEPIQUYTW.JPGNK 918-19 Souvenirark Forfatterjubileerkr 45,00104.04.2020 12:50:19
Tog, Bil & båt
B100931F1UWUVCIWQ.JPG90% rabatt: Portugal 1986 Bilen 100 år (Postfrisk)kr 24,00101.04.2020 18:12:55
Portugal: Brev/FDC
B06012020ID100931F1KYYFHOOKVNSB.JPG90% rabatt: Portugal 1984 Keramikkfliser (FDC)kr 17,00103.04.2020 15:36:21
Portugal: Postfrisk/ubrukt
B100931F1YJHOLMQS.JPGPortugal 1985 Keramikkfliser 20. århundre (Postfrisk)kr 14,00101.04.2020 16:20:29
Kunst
B100931F1UUGXLDQT.JPG90% rabatt: Centralafrika 1981 Malerier (Postfrisk)kr 13,00104.04.2020 11:05:57
Kunst
B100931F1AHKSHAVQ.JPG90% rabatt: Congo Brazzaville 1977 Maleri Rubens (Postfrisk)kr 11,00104.04.2020 11:50:21
Mynter Asia
B14102019ID100931F1WQJOPMCFRTBA.JPG2009 Uzbekistan 100 Som (UZ01)kr 10,00130.03.2020 20:06:13
VM i fotball
B100931F1IBUIFYRX.JPG90% rabatt: Sierra Leone 1993 VM i fotball 1994 (Postfrisk)kr 10,00102.04.2020 22:42:37
Mynter fra Holland
B30092019ID100931F1DNDJYYXSXOWO.JPG1914 Nederland 2 1/2 Cents (NL02)kr 5,00130.03.2020 21:08:20
Div mynter Europa
B27092019ID100931F1TYKKCCFVRRGM.JPG1960 Hong Kong 1 Dollar (HO02)kr 5,00103.04.2020 15:09:53
Norge FDC 1980-1989
B19122017ID100931F1ECJVBMGZNLEW.JPG1989 NK 1063 VM i terrengløpkr 5,00101.04.2020 06:43:59
VM i fotball
B100931F1AIYTCYYH.JPG90% rabatt: Uganda 1978 VM i fotball 1978 (Postfrisk)kr 4,00103.04.2020 16:05:20
Sverige stemplet
B01042019ID100931F1JDFAFUPXQFMF.JPGSverige 1990 Vasamuseet (Stemplet)kr 4,00131.03.2020 17:28:05
Sverige stemplet
B01042019ID100931F1ODOFAGVOJEKE.JPGSverige 1993 Hilsningsmerker (Stemplet)kr 4,00131.03.2020 17:28:05
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B09102017ID100931F1HETPZBGWCHLC.JPGNK 806-11 Bruksmerker posthornkr 4,00101.04.2020 16:20:29
Mynter øvrige Amerika
B11102019ID100931F1BTCJMCULRKCW.JPG1942 Peru 20 Centimos (PE02)kr 3,00103.04.2020 20:08:31
Mynter øvrige Amerika
B30092019ID100931F1OKWYUYNZUPRM.JPG2007 Nicaragua 5 Cordobas (NIC02)kr 3,00130.03.2020 21:08:20
Mynter Afrika
B14102019ID100931F1RXRFTQQCCDBR.JPG1968 Zambia 1 Ngwee (ZA01)kr 3,00130.03.2020 20:06:13
Mynter fra England
B18092019ID100931F1CQKIQOHAYORB.JPG1961-63 + 1965-66 England One Penny (EN05)kr 2,00101.04.2020 14:35:28
Mynter fra Frankrike
B25092019ID100931F1JFTFCUWLCYXU.JPG1975-79 Frankrike 20 Cent (FR06)kr 2,00101.04.2020 20:07:29
Kunst
B100931F1CPSUWRCB.JPG90% rabatt: India 1971 Skulpturer i Persepolis (Postfrisk) Nyekr 2,00105.04.2020 12:46:00
Mynter Asia
B11102019ID100931F1EAPYCCHLIOMK.JPG2014 Philippinene 5 Piso (PH03)kr 2,00103.04.2020 20:08:32
Mynter øvrige Amerika
B18092019ID100931F1IJFCBGTDUIJE.JPG2000 Ecuador 50 Centavos (EC03)kr 2,00101.04.2020 14:35:28
Mynter øvrige Amerika
B11102019ID100931F1ZTQUQDASDJIU.JPG2008-12 Peru 10 Centimos (PE01)kr 2,00103.04.2020 20:08:31
Div mynter Europa
B11102019ID100931F1XQASTDROFHDZ.JPG1957 Portugal 50 Centavos (POR03)kr 1,00103.04.2020 22:06:46
Mynter øvrige Amerika
B30092019ID100931F1NMPQCUWPEZCR.JPG2012 Nicaragua 10 Centavos (NIC01)kr 1,00130.03.2020 21:08:20
Mynter fra Frankrike
B25092019ID100931F1AKMWPQXIFJRV.JPG1922 + 1966 Frankrike 5 Cent (FR02)kr 1,00101.04.2020 17:37:54
Mynter øvrige Amerika
B25092019ID100931F1KDWDNBPAAHWE.JPG1969 Fiji 1 Cent (FIJ01)kr 1,00101.04.2020 17:37:54
Mynter fra England
B18092019ID100931F1QREPJQKOLUUE.JPG1932 + 1949 England One Penny (EN04)kr 1,00101.04.2020 14:35:28
Div mynter Europa
B27092019ID100931F1XOMMBRUTPBBJ.JPG1957 Hong Kong 10 Cents (HO01)kr 1,00103.04.2020 15:09:53
Mynter fra England
B19092019ID100931F1FNFMNTWLUQJB.JPG1940 England Three Pence (EN14)kr 1,00102.04.2020 22:38:30
Irland postfrisk & ustemplet
B19052017ID100931F1LXSTDPQNMTST.JPGIrland 1927 Fristat Irland (Hengslet) Kjøp nåkr 6 750,00004.04.2020 11:05:21
Øvrige Øst Europa
B18052016ID100931F1JYGSVONQBJZX.JPGJugoslavia 1918 Slåttonn (Stemplet) Kjøp nåkr 4 000,00003.04.2020 06:21:52
Kataloger ol.
B01082017ID100931F1PDWBYUUULQVF.JPGHåndbok over norske frimerker og filatelistika Kjøp nåkr 2 590,00001.04.2020 13:50:35
Øvrig Tyskland
2015B100931F1EMZMPJRL.JPGTyskland Bizone 1945 M i Oval Tysk trykk (Stemplet)  Kjøp nåkr 2 408,00003.04.2020 15:06:46
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B25122015ID100931F1HFKFMQIHFYEM.JPGNK 141-54 1926 Løve II komplett (Postfrisk) Kjøp nåkr 1 990,00005.04.2020 11:21:14
Hellas: Stemplet
B24032016ID100931F1MVRXSRVRVHKG.JPGHellas 1913 Frimerker for Nye Hellas (Stemplet) Kjøp nåkr 1 950,00005.04.2020 19:20:20
Kunst
B18032018ID100931F1GEFZNZPHKPJN.JPGMaleri verdi 30.000 kun 1950 (Postfrisk) Kjøp nåkr 1 950,00005.04.2020 23:11:39
Irland postfrisk & ustemplet
B19052017ID100931F1QJILVFLIPZLP.JPGIrland 1925 Fristat Irland (Hengslet) Kjøp nåkr 1 950,00004.04.2020 11:05:21
2 Kr 1878-1917
2015B100931F1LKYGYBLUMGWP.JPG1912 Haakon VII 2 kr sølv (MA06) Kjøp nåkr 1 900,00003.04.2020 09:35:40
2 Kr 1878-1917
2015B100931F1QGZKWHUODTZL.JPG1914 Haakon VII 2 kr sølv (MA05) Kjøp nåkr 1 800,00003.04.2020 09:35:39
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
2015B100931F1JWTDRFFWMLOS.JPGNK 1116 Redningsselskapet i ubrettet helark (Postfrisk) Kjøp nåkr 1 800,00006.04.2020 07:35:21
Russland postfrisk & ustemplet
2014B100931F1VQTGYJTA.JPGRussland 2002 St. Petersburg 300 år (Postfrisk) Kjøp nåkr 1 800,00004.04.2020 21:37:18
England postfrisk & ustemplet
B100931F1TJCUUGPB.JPGEngland 1966 Fugler - VARIANT (Postfrisk) Kjøp nåkr 1 800,00002.04.2020 03:20:28
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
2015B100931F1WBAADIJTUUUF.JPGNK 354-58 Løve dyptrykk i 4-blokker (Postfrisk) Kjøp nåkr 1 610,00005.04.2020 11:21:13
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B11042018ID100931F1WXOSROUVGIJY.JPGNK 259 1941 Den norske legion 4-BLOKK (Postfrisk) Kjøp nåkr 1 500,00003.04.2020 10:05:45
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
2015B100931F1SQTYNOMXTMVU.JPGNK 459 Olav V 40 øre i ubrettet helark (Postfrisk) Kjøp nåkr 1 400,00006.04.2020 05:50:25
Irland postfrisk & ustemplet
B19052017ID100931F1SFPHFMQRQLJY.JPGIrland 1922 Nasjonale symboler (Hengslet) Kjøp nåkr 1 350,00004.04.2020 12:20:31
Øvrige Vest Europa
B100931F1TQRAFTXN.JPGCypros 1995 Cyprus-Europhilex 95 (Postfrisk) Kjøp nåkr 1 350,00031.03.2020 19:08:20
Polen: Frimerker: Postfrisk/ubrukt
B100931F1MDENOCQE.JPGPolen 1946 Utdanningskommisjonen (Postfrisk) Kjøp nåkr 1 300,00001.04.2020 03:06:09

Sist oppdatert: 30.03.2020 19:18:34