2

S
Øvrige utenlandske kunstnerkort
B30082021ID103360F1RDFGDKCUWZPM.jpg Barnemotiv (Ed.F.Ph) signertkr 20,00023.04.2024 13:18:34
S
Nordland
B13112022ID103360F1QXVIRBVKPAAV.jpg Bleik (Aune F-9187-9) kr 25,00026.04.2024 17:06:00
S
Møre & Romsdal N-Å
B13022024ID103360F1XCLBTAITEVFJ.PNG Brev st. INNSMØLA 13.7.1955 (6570)kr 25,00023.04.2024 10:49:10
S
Oppland K-R
B29122020ID103360F1ZPPRTHRGCVVN.jpg Brev st. Nordsinni 10.2.1944 (2874)kr 20,00019.04.2024 08:54:16
S
Møre & Romsdal N-Å
B13022024ID103360F1DNXOSSJXOSGB.PNG Brev st. VÅGLAND LP B 5.8.1996 (6683)kr 25,00023.04.2024 10:49:14
S
Oppland S-Å
B29122020ID103360F1YAKBHCJAIKFF.jpg Brev st. Vardal 2 V 1936 (2810)kr 20,00016.04.2024 23:49:03
S
Møre & Romsdal N-Å
B13022024ID103360F1ORAIFYOTDYRK.PNG Brev st.Åndalsnes 1.7.1991 speiderstempelkr 25,00023.04.2024 10:49:13
S
Møre & Romsdal N-Å
B13022024ID103360F1WCUXQISJQIEK.PNG Brev st.Kristiansund 21 X 1949 (6500)kr 25,00023.04.2024 10:49:13
S
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B29122020ID103360F1EUXTMQJXONGU.jpg Brev st.Oslo 11.9.35-Bruk postverket til deres inkassokr 20,00019.04.2024 08:54:15
S
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B29122020ID103360F1IIHDEKQHCNQM.jpg Brev st.Oslo 25.9.1936 Norske Destillationsverker as.kr 20,00019.04.2024 08:54:14
S
Nordland M-Å
B13022024ID103360F1NMKUXIARGXDE.PNG Brev st.SVOLVÆR 1.11.1991 (8300) NK 1025kr 25,00023.04.2024 10:22:02
S
Nordland M-Å
B13022024ID103360F1EXZGYIUJGSCB.PNG Brev st.SVOLVÆR 16.8.2000 (8300) NK 1380kr 25,00023.04.2024 09:52:57
S
Nordland M-Å
B13022024ID103360F1BUXYHWOMJWCL.PNG Brev st.SVOLVÆR 22.2.1991 (8300) NK 1097+1098kr 25,00023.04.2024 10:26:32
S
Nordland M-Å
B13022024ID103360F1FOEUEFUDOXBR.PNG Brev st.SVOLVÆR 4.4.1978 (8300) med TJMkr 25,00023.04.2024 10:49:06
S
Sverige stemplet
B31102023ID103360F1WCSMCMRJJEMQ.PNG Brevmerker fra 2.verdenskrig, mest svenske, lot 0/*kr 30,00020.04.2024 19:17:57
S
Jenny Nystrøm
B13062022ID103360F1MXFBFPDVMZMG.jpg Jenny Nystrøm; Sporty damer....(I&B Søderberg)kr 20,00024.04.2024 03:37:25
S
Oppland Brev & Hjemstedsfilateli
B26102019ID103360F1RJBFOYOSFUDY.jpg LEIRA STASJON 24 IV 1935 (2920)kr 20,00023.04.2024 17:32:04
S
Skipspost og luftpost
B02022020ID103360F1YDQMQETWIOIY.jpg"Bureau de Mer de Norvege Kr.sand-Frederikshavn 1905"kr 20,00021.04.2024 19:20:32
S
Tekstmaskinstempler (TMS)
B30052023ID103360F1QJKCINGMGNLY.PNG"DNL - Bruk fly og spar tid" på brev st. Oslo 10.6.1938kr 25,00025.04.2024 09:05:35
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B28012020ID103360F1EKJWRJBDJINA.jpg"Fargelegg-selv-kort" (u utgivardata) st.Bergen 1932kr 25,00016.04.2024 23:18:01
S
Jernbanepost
B24092022ID103360F1IFGLQMTVQEVP.jpg"Jernbanen i mot- og medgang",brev st.Trondheim 2002kr 20,00024.04.2024 08:48:30
S
Samer & etnisk
B11122022ID103360F1SGEPIZNUCRTG.jpg"Lapp med reinsdyr" (u.utgivardata) st.Ålesund 1900?kr 25,00025.04.2024 09:10:20
S
Nordland
B20022018ID103360F1QOXZZIOQRMRU.jpg"Løva" i Rødøy (Harstad 20 W 26)kr 30,00028.04.2024 03:36:30
S
Nordland
B28032020ID103360F1VIODHICRVJBU.jpg"Løva", Rødøy (Harstad 20 W 26)kr 30,00019.04.2024 06:02:56
S
Vest-Agder A-M
B21122021ID103360F1DNWRKRNMXPPA.jpg"Nesten-FDC" NM på Ski Kristiansand 1975 m NK 744kr 20,00019.04.2024 19:22:49
S
Akershus L-Å
B21122021ID103360F1HERXNSLRKTLS.jpg"Nesten-FDC" NM stor bakke Skui 1975 m NK 744kr 20,00018.04.2024 20:06:26
S
Akershus A-K
B15022021ID103360F1WPNDWRMAFFRC.jpg"Nesten-FDC" 1964 serie Grunnlovsjubileum st.Eidsvollkr 20,00021.04.2024 13:18:37
S
Akershus A-K
B23112020ID103360F1SDFNLXWHDKHU.jpg"Nesten-FDC" 1964; Grunnlovsjub, st. Eidsvoll 17.5.1964kr 20,00024.04.2024 08:49:41
S
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B22082020ID103360F1YXEPLFFXDLCU.jpg"Nesten-FDC" 1972; Eventyr II NK 701 st.Oslo 4.12.72kr 20,00019.04.2024 06:53:23
S
Buskerud Brev & Hjemstedsfilateli
B30082020ID103360F1UYFXZWZVSRXG.jpg"Nesten-FDC" 1974; Norske Geologer NK 735kr 20,00019.04.2024 23:31:30
S
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B26102020ID103360F1PFJKJFUDLTHT.jpg"Nesten-FDC" 1974; UPU 100 år, NK 739kr 20,00027.04.2024 08:02:55
S
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B05112020ID103360F1FBGXSRRPVCNC.jpg"Nesten-FDC" 1976; Malerkunst NK 780,st.Oslo 14.10.1976kr 20,00027.04.2024 05:47:42
S
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B22082020ID103360F1CFFOAFDIKGOP.jpg"Nesten-FDC" 1976; Norsk Malerkunst II st. 9.10.1976kr 20,00019.04.2024 06:53:22
S
Hordaland S-Å
B03012021ID103360F1WBYGBUCXEEDV.jpg"Nesten-FDC" 1980; serie Blomster/Jul st.Stord 15.11.80kr 20,00019.04.2024 09:53:50
S
Hordaland S-Å
B03012021ID103360F1QBCQUPQRPREX.jpg"Nesten-FDC" 1980; serie Malerkunst 4 st.Stord 15.11.80kr 20,00019.04.2024 09:53:51
S
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B18012022ID103360F1SNSNKYCVXIJF.jpg"Nesten-FDC" 1983; Jonas Lie, motivstpl. FRPkr 20,00019.04.2024 19:22:27
S
Hordaland A-J
B19122020ID103360F1RAAJZDXMOVMM.jpg"Nesten-FDC" 1984: Holberg st. 6.10.84, Frim.dag Stordkr 20,00019.04.2024 10:25:28
S
Norge FDC 1990-1999
B03112020ID103360F1MCOSCGDTXEGC.jpg"Nesten-FDC" 1991; MA Frimerkets dag 1991,sign. KL-Skr 20,00019.04.2024 08:48:52
S
Norge FDC 1990-1999
B16102020ID103360F1SZRQJICLDWND.jpg"Nesten-FDC" 1991; MA Glasskunst /Frimerkets dagkr 20,00019.04.2024 08:13:14
S
Særstempler
B23102020ID103360F1PNPIDTTIUXWK.jpg"Nesten-FDC" særstpl.Tri lustria FRP 15 år 8.10.1983kr 20,00024.04.2024 08:45:58
S
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B19042017ID103360F1ODGUEECWNGLG.jpg"Nesten-fdc" st. Oslo-Homansby 29.10.1965kr 20,00026.04.2024 11:58:58
S
B02102020ID103360F1SKMEYDXCOJOM.jpg"Nesten-FDC" st. Strømsø 14.6.1972 (3000)kr 20,00019.04.2024 06:53:51
S
Hordaland Brev & Hjemstedsfilateli
B05092018ID103360F1DEVWEDFRSXPF.jpg"Nesten-FDC" st.Bergen 9.10.1976 (Bergens Filat.klubb)kr 20,00026.04.2024 11:31:26
S
Aust-Agder: A-M
B21052021ID103360F1XDCWFCDHRXGK.jpg"Nesten-FDC" st.Grimstad 27.11.1989 m NK 1080-81kr 20,00025.04.2024 23:04:50
S
Vest-Agder A-M
B10032023ID103360F1MAWIPXNJPPNI.jpg"Nesten-FDC" st.Kr.sand 31.8.1972,motivstpl.Seilskutekr 20,00023.04.2024 20:31:58
S
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B25112020ID103360F1LCSMXKRFMYOY.jpg"Nesten-FDC" st.Oslo 18.11.2000 m julefrim. NK1406kr 20,00019.04.2024 08:07:01
S
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B25112020ID103360F1PHDMIWGRLUYX.jpg"Nesten-FDC" st.Oslo 18.11.2000 m julefrim. NK1407kr 20,00019.04.2024 08:07:05
S
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B09022021ID103360F1WYHESNVHGMSJ.jpg"Nesten-FDC" st.Oslo 19.4.1997 m NK 1296, særstpl.kr 20,00019.04.2024 10:22:34
S
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B25112020ID103360F1PXEFMPNFRSHW.jpg"Nesten-FDC" st.Oslo 27.6.1974 NK 732 Magnus Lagabøtekr 20,00019.04.2024 09:02:15
S
Rogaland S-Å
B15112020ID103360F1ERSGJVCQUSDC.jpg"Nesten-FDC" st.Sandnes 6.10.1960, NK 487kr 20,00027.04.2024 03:47:05