kategorier:

Fastpris
Åland stemplet
B20072018ID106803F1LKOMKPEKOQXX.JPGÅLAND: Automatmerker 2005 komplett stemplet kr 20,00027.04.2020 11:07:44
Fastpris
Italia postfrisk & ustemplet
B14082018ID106803F1QLWLSXGVGPVO.JPGITALIA: Europamerker 1979 komplett postfrisk kr 4,00027.04.2020 08:51:02
Fastpris
Tyske stater
B18082018ID106803F1RTMVWKYKIUWQ.JPGSAAR: Gymnastikkforeninger 1958 postfrisk kr 1,00023.04.2020 11:50:30
Fastpris
Italia postfrisk & ustemplet
B14082018ID106803F1YKDGOOSGNGOL.JPGITALIA: Valg til Europaparlamentet 1979 komplett postfrkr 2,50027.04.2020 08:51:02
Fastpris
Italia postfrisk & ustemplet
B14082018ID106803F1IVIFEHCRSDMF.JPGITALIA: Røde Kors 1980 komplett postfrisk kr 2,00027.04.2020 08:51:02

Liechtenstein postfrisk & ustemplet
B28032018ID106803F1RUKDBAEWVGPO.JPGLIECHTENSTEIN: Sagnet Trisonas undergang 1984 kpl.postfkr 7,000

B28032018ID106803F1VTZRFRMAEHLU.JPGLIECHTENSTEIN: Fyrst Franz Josef 80 år 1986 postfrisk kr 17,000

B28032018ID106803F1LLTFINLRMFWU.JPGLIECHTENSTEIN: Landbruksprodukter 1986 komplett postfr.kr 10,000

Liechtenstein stemplet
B15092019ID106803F1JHEVROTDAHRJ.JPGLIECHTENSTEIN: Mot malaria 1962 stemplet kr 6,000

Island stemplet
B15092019ID106803F1RHDHNQADQLDH.JPGISLAND: Blomster 1985 komplett stemplet kr 5,000

Italia postfrisk & ustemplet
B27032017ID106803F1LKSWPUKJWEWJ.JPGITALIA: Madonnahode av Michelangelo 1964 postfrisk kr 2,000

Italia postfrisk & ustemplet
B14082018ID106803F1PKKQXYIDVECB.JPGITALIA: Komponisten Monteverdi 1967 postfrisk kr 1,000

Italia postfrisk & ustemplet
B27032017ID106803F1VVUKQQRTUWEJ.JPGITALIA: Treets dag 1951, 10 lire postfrisk kr 7,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1RDJJBUHDLWPQ.JPGHELLAS: Dikteren Hugo Foskolo 1978 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1FEIFEJXEIJRQ.JPGHELLAS: Folkedrakt fra Epirus 1974 stempletkr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1HOJGMEYMYMEX.JPGHELLAS: Steinsegl – løve 1976 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1FHQKFHTUYOUL.JPGHELLAS: Lengdesprang, antikk avbildning 1964 stempletkr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1OSVXYBPXKRBY.JPGHELLAS: Brytekamp, antikk avbildning 1964 stempletkr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1YZMQXXPXUMNP.JPGHELLAS: Romskip 1965 stemplet kr 1,000

Italia stemplet

Øvrige Vest Europa

Belgia stemplet

Nederland stemplet
B28092019ID106803F1SCCKCDEAGDYI.JPGNEDERLAND: Dronning Wilhelmina 12½ c. 1899 stempletkr 1,000

Nederland stemplet
B28092019ID106803F1VXWULKYQCFQP.JPGNEDERLAND: Kong Wilhelm III 5 c.1867 stemplet kr 7,000

Nederland stemplet
B28092019ID106803F1CVLMIWFTFNVI.JPGNEDERLAND: Dronning Wilhelmina 5 c.1891 stemplet kr 1,000

Nederland stemplet
B28092019ID106803F1LQMECGIXHQLT.JPGNEDERLAND: Dronning Wilhelmina 10 c.1891 stempletkr 4,000

Øvrige Vest Europa
B28092019ID106803F1RPMEXCNBNBSL.JPGPORTUGAL: Kong Carlos 15 r.grønn 1896 stempletkr 8,000

Øvrige Vest Europa
B28092019ID106803F1PSJWXTLJKUDD.JPGPORTUGAL: Kong Carlos 25 r.grønn 1896 stempletkr 1,000

Øvrige Vest Europa
B28092019ID106803F1KNGHKJRNHWQC.JPGPORTUGAL: Kong Carlos 25 r.rød 1896 stempletkr 1,000

Øvrige Vest Europa
B28092019ID106803F1IYNVNPYOMKPP.JPGPORTUGAL: Kong Carlos 50 r.blå 1896 stempletkr 1,500

Øvrige Vest Europa
B28092019ID106803F1OOPWPLDCZUXM.JPGPORTUGAL: Kong Carlos 50 r. ultramarin 1896 stempletkr 1,000

Øvrige Vest Europa
B28092019ID106803F1AHMFRIMYKPNQ.JPGPORTUGAL: Kong Carlos 80 r. 1896 stempletkr 3,000

Øvrige Vest Europa
B28092019ID106803F1VYNPWLTEPGRQ.JPGPORTUGAL: Vasco da Gama 2½ r.1898 stempletkr 1,500

Øvrige Vest Europa
B28092019ID106803F1GQYWHQECQAWQ.JPGPORTUGAL: Kong Carlos 75 r. gulbrun 1896 stempletkr 2,000

Øvrige Vest Europa
B28092019ID106803F1WQKJRYIBHJSK.JPGPORTUGAL: Kong Louis 25 r.1892 stemplet kr 6,000

Belgia stemplet

BRD stemplet
B29092019ID106803F1VRQTXRYUCXJQ.JPGTyskland BRD: Speiderkongress 1985 stemplet kr 1,500

Øvrige Vest Europa
B30092019ID106803F1OOUSWQRVJQNA.JPGHELLAS: Avbildet luftpostbrev 1977 stemplet kr 1,000

BRD stemplet
B27112016ID106803F1KUUSSJSFSIGY.JPGTyskland BRD: Sport (langløp og bueskyting) 1982 kpl kr 8,000

BRD stemplet
B27112016ID106803F1PVOLLPSYZRON.JPGTyskland BRD: Forbundspresidenter 1982 kpl stemplet kr 14,000

BRD stemplet
B27112016ID106803F1NPRXRYNWLVOH.JPGTyskland BRD: Arkitektur 1983 komplett stemplet kr 4,000

BRD stemplet
B27112016ID106803F1ZRDSARIURCXU.JPGTyskland BRD: Fastelavn 1983 stemplet kr 1,000

BRD stemplet
B27112016ID106803F1TJEGHIYFWLYL.JPGTyskland BRD: Sport (turn, moderne femkamp) 1983 kplkr 10,000

BRD stemplet
B27112016ID106803F1UGMOLIJTTWOX.JPGTyskland BRD: Europamerker 1983 komplett stemplet kr 2,000

BRD stemplet
B27112016ID106803F1XXLSZSGDSXJL.JPGTyskland BRD: Forfatteren Franz Kafka 1983 stemplet kr 1,000

BRD stemplet
B27112016ID106803F1OVBXKPDSEBVP.JPGTyskland BRD: Bilutstilling 1983 stemplet kr 1,000

BRD stemplet
B27112016ID106803F1VGDQJMINHXPG.JPGTyskland BRD: Kjemikeren Otto Warburg 1983 stemplet kr 1,000

BRD stemplet
B27112016ID106803F1YTVSQBLWHWYI.JPGTyskland BRD: Martin Luther 1983 stemplet kr 1,000

BRD stemplet
B27112016ID106803F1DUIHSNWWHTNF.JPGTyskland BRD: Tollforbund 150 år, 1983 stemplet kr 1,000

Generert: 06.04.2020 22:27:01