kategorier:

Belgia stemplet
B27092019ID106803F1SHZGZHWDYPMU.JPGBELGIA: Musikkfestspill 1971 komplett stemplet kr 3,000

Belgia stemplet
B27092019ID106803F1PYXKPBUMHMIQ.JPGBELGIA: Turistattraksjoner 1979 komplett stemplet kr 3,000

Øvrige Vest Europa
B25092019ID106803F1WJBEXZBQFKLY.JPGMALTA: Boeing 720-fly 4 c. 1974 stemplet kr 0,500

Øvrige Vest Europa
B25092019ID106803F1NSBTDMLVJSZM.JPGMALTA: Seilskip og fly 1979 stemplet kr 1,500

Belgia stemplet
B25092019ID106803F1OAXTEGKDCZAC.JPGBELGIA: Veteranflyklubb 1973 stemplet kr 1,500

Østerrike postfrisk & ustemplet
B20062017ID106803F1IGUNWHPQDVOH.JPGØSTERRIKE: Utstillingen Luposta Wien 1961 postfrisk kr 3,000

Øvrige Vest Europa
B24092019ID106803F1YHUIHPGZLWMH.JPGHELLAS: Mykonos 1961 stemplet kr 1,000

Italia stemplet
B24092019ID106803F1VZLBEVUKSKSF.JPGITALIA: Frimerkets Dag 1986 stemplet kr 0,500

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1UBUMCLAWBJIY.JPGHELLAS: Statuen «Kvinnetorso» 1967 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1EDYXHHCUADXO.JPGHELLAS: Ridderstatue, utg.1967 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1SNQZPOKFQRSU.JPGHELLAS: Statuen «Penelope» utg.1967 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1TGBGMDPIFLMM.JPGHELLAS: Finansmannen J.F.Eynard 1966 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1DHIGCRMUMFAD.JPGHELLAS: Maleren Georg Jakovidis 1966 stempletkr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1QVCIPWZDUKYR.JPGHELLAS: Maleren Nikiforos Lytras 1966 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1YZMQXXPXUMNP.JPGHELLAS: Romskip 1965 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1OSVXYBPXKRBY.JPGHELLAS: Brytekamp, antikk avbildning 1964 stempletkr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1TAGCOVDLTBPB.JPGHELLAS: Diskoskaster, antikk avbildning 1964 stempletkr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1FHQKFHTUYOUL.JPGHELLAS: Lengdesprang, antikk avbildning 1964 stempletkr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1FQJORIOTYXMR.JPGHELLAS: Stavsprang 1969 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1ZXPOHKPQIAVY.JPGHELLAS: Vouliagmeni, småbåthavn ved Athen 1969 stempletkr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1XWRSWNKVXIIH.JPGHELLAS: Olympisk motiv på antikk vase, 1968 stempletkr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1NZMSPIEADSGX.JPGHELLAS: SS «Australia» og gammel gallionsfigur 1967 kr 2,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1DDJFPRVPIYVI.JPGHELLAS: Syke oppsøker Asklepios, 1977 stempletkr 0,500

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1GOSFNHHVBQLP.JPGHELLAS: Arkeologen Heinrich Schliemann, 1976 stempletkr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1RDKBJPQOHVGB.JPGHELLAS: Turistmål – Chios 1976 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1YJNGCMTUUGVU.JPGHELLAS: Turistmål – Lesbos 1976 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1BUVJQAJPWUTB.JPGHELLAS: Steinsegl – sjøfugler 1976 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1HOJGMEYMYMEX.JPGHELLAS: Steinsegl – løve 1976 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1KKBSLDUYIQVJ.JPGHELLAS: Idrettsanlegg og grunnleggeren, 1975 stempletkr 0,500

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1USRGVFWWIRRS.JPGHELLAS: Antigone og Kreon 1975 stemplet kr 0,500

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1NHRUIDOFHBWF.JPGHELLAS: Folkedrakt fra Levkimmi 1974 stempletkr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1FEIFEJXEIJRQ.JPGHELLAS: Folkedrakt fra Epirus 1974 stempletkr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1GFOJGNBWWHUQ.JPGHELLAS: Andreas Syngros 1973 stempletkr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1YJHNPZCLGBFG.JPGHELLAS: Menneskerettigheter 1978 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1RDJJBUHDLWPQ.JPGHELLAS: Dikteren Hugo Foskolo 1978 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1HTUTLPTWISKY.JPGHELLAS: Aristoteles 1978 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1WJAKWMUUPTTP.JPGHELLAS: Maleriet «Kalamata havn» 1977 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1BSLKWGDEOQRF.JPGHELLAS: Kart og antikke skip 1977 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1DVXPIVMFYVXE.JPGHELLAS: Slaget ved Navarino, utg. 1977 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1WCQXXMEQDXEW.JPGHELLAS: Truede fugler og fisker 1977 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1KFGHFIOPRVIQ.JPGHELLAS: Erkebiskop Makarios 1977 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa

Andorra: French
B19092019ID106803F1CPVWJHNEXPXD.jpgANDORRA, fransk: Portomerke overtrykk 1 c.1932 stempletkr 7,000

Italia postfrisk & ustemplet
B27032017ID106803F1VVUKQQRTUWEJ.JPGITALIA: Treets dag 1951, 10 lire postfrisk kr 7,000

Italia postfrisk & ustemplet
B14082018ID106803F1NWAORZIWDPVQ.JPGITALIA: VM i volleyball 1978 komplett postfrisk kr 2,000

Italia postfrisk & ustemplet
B14082018ID106803F1WHLGVYCOILBY.JPGITALIA: Maleren Vecellio 1976 postfrisk kr 1,000

Italia postfrisk & ustemplet
B14082018ID106803F1VURIFCGPNUEW.JPGITALIA: Riksadvokatens kontor 1976 postfrisk kr 1,000

Italia postfrisk & ustemplet
B14082018ID106803F1LZIRGQPQJSDT.JPGITALIA: Europeisk naturvernår 1970 komplett postfriskkr 2,000

Italia postfrisk & ustemplet
B14082018ID106803F1PEXSWNEXLOEX.JPGITALIA: FN 25 år 1970 komplett postfrisk kr 1,500

Italia postfrisk & ustemplet
B14082018ID106803F1QNLMLEQPCRXO.JPGITALIA: Komponisten Giardano 1967 postfrisk kr 1,000

Sist oppdatert: 02.04.2020 21:04:34