2

M
Grønland: Postfrisk og ustemplet: 2010-
Her mangler vi visst bilde Grønland Afa 822 **. Miniark 56kr Pengesedler 2019kr 115,0001 stk
M
Her mangler vi visst bilde Grønland Afa 821 **. Miniark 26kr Pengesedler 2019kr 55,0001 stk
M
Her mangler vi visst bilde Grønland Afa 818 **. Miniark Fisk 2019kr 65,0001 stk
M
Her mangler vi visst bilde Grønland Afa 817 **. 30kr Fisk 2019kr 55,0001 stk
M
Her mangler vi visst bilde Grønland Afa 816 **. 2kr Fisk 2019kr 6,0001 stk
M
Her mangler vi visst bilde Grønland Afa 815 **. 42kr Øde Stasjoner 2019kr 75,0001 stk
M
Her mangler vi visst bilde Grønland Afa 814 **. 11kr Øde Stasjoner 2019kr 20,0001 stk
M
Her mangler vi visst bilde Grønland Afa 813 **. 41kr Arktis 2019kr 70,0001 stk
M
Her mangler vi visst bilde Grønland Afa 812 **. 25kr Arktis 2019kr 45,0001 stk
M
Her mangler vi visst bilde Grønland Afa 811 **. 15kr Arktis 2019kr 27,0001 stk
M
Her mangler vi visst bilde Grønland Afa 810 **. Miniark Frelsesarméen 2019kr 120,0001 stk
M
Her mangler vi visst bilde Grønland Afa 809 **. 15+1kr Frelsesarméen 2019kr 30,0001 stk
M
Her mangler vi visst bilde Grønland Afa 806 **. 25,50kr Musikk 2018kr 45,0001 stk
M
Her mangler vi visst bilde Grønland Afa 805 **. 10kr Musikk 2018kr 20,0001 stk
M
Her mangler vi visst bilde Grønland Afa 804 **. 3kr Musikk 2018kr 8,0001 stk
M
Her mangler vi visst bilde Grønland Afa 803 **. 20,50kr 2.Verdenskrig 2018kr 37,0001 stk
M
Her mangler vi visst bilde Grønland Afa 802 **. 5kr 2.Verdenskrig 2018kr 10,0001 stk
M
Her mangler vi visst bilde Grønland Afa 795 **. 40kr Pengesedler 2018kr 70,0001 stk
M
Her mangler vi visst bilde Grønland Afa 794 **. 38kr Pengesedler 2018kr 70,0001 stk
M
Her mangler vi visst bilde Grønland Afa 792-93A **. Miniark Fisk 2018kr 60,0001 stk
M
Her mangler vi visst bilde Grønland Afa 784 **. 14+1kr Maleri 2018kr 27,0001 stk
M
Her mangler vi visst bilde Grønland Afa 783 **. 40,50kr Øde Stasjoner 2018kr 70,0001 stk
M
Her mangler vi visst bilde Grønland Afa 773 **. 15kr Julefrimerker 2017kr 30,0001 stk
M
Her mangler vi visst bilde Grønland Afa 772 **. 13kr Julefrimerker 2017kr 25,0001 stk
M
Her mangler vi visst bilde Grønland Afa 771 **. 11,50kr Miljø 2017kr 20,0001 stk
M
Her mangler vi visst bilde Grønland Afa 770 **. 2kr Miljø 2017kr 6,0001 stk
M
Her mangler vi visst bilde Grønland Afa 769 **. Miniark Taaf 2017kr 75,0001 stk
M
Her mangler vi visst bilde Grønland Afa 766A **. Miniark Skole 2017kr 100,0001 stk
M
Her mangler vi visst bilde Grønland Afa 766 **. 13+1kr Skole 2017kr 30,0001 stk
S
FN - New York
B21032024ID108104F1NBBXKOSQ.jpgFN New York **, Afa 594-95 Helarkkr 80,00017.04.2024 18:06:20
M
Færøyene: Postfrisk/ubrukt
Her mangler vi visst bilde FÆRØYENE Afa 291 **. 4,50 Kr 1996kr 7,0001 stk
M
Færøyene: Postfrisk/ubrukt
Her mangler vi visst bilde FÆRØYENE Afa 290 **. 4,50 Kr 1996kr 7,0001 stk
M
Færøyene: Postfrisk/ubrukt
Her mangler vi visst bilde FÆRØYENE Afa 289 **. 7,50 Kr 1996kr 12,0001 stk
M
Færøyene: Postfrisk/ubrukt
Her mangler vi visst bilde FÆRØYENE Afa 288 **. 4,50 Kr 1996kr 7,0001 stk
M
Færøyene: Postfrisk/ubrukt
Her mangler vi visst bilde FÆRØYENE Afa 287 **. 9,00 Kr 1996kr 14,0001 stk
M
Færøyene: Postfrisk/ubrukt
Her mangler vi visst bilde FÆRØYENE Afa 286 **. 6,00 Kr 1996kr 9,0001 stk
M
Færøyene: Postfrisk/ubrukt
Her mangler vi visst bilde FÆRØYENE Afa 285 **. 5,50 Kr 1996kr 9,0001 stk
M
Færøyene: Postfrisk/ubrukt
Her mangler vi visst bilde FÆRØYENE Afa 284 **. 4,00 Kr 1996kr 6,0001 stk
M
Færøyene: Postfrisk/ubrukt
Her mangler vi visst bilde FÆRØYENE Afa 283 **. 4,50 Kr 1996kr 7,0001 stk
M
Færøyene: Postfrisk/ubrukt
Her mangler vi visst bilde FÆRØYENE Afa 282 **. 4,00 Kr 1995kr 6,0001 stk
M
Færøyene: Postfrisk/ubrukt
Her mangler vi visst bilde FÆRØYENE Afa 281 **. 4,00 Kr 1995kr 6,0001 stk
M
Færøyene: Postfrisk/ubrukt
Her mangler vi visst bilde FÆRØYENE Afa 280 **. 4,00 Kr 1995kr 6,0001 stk
M
Færøyene: Postfrisk/ubrukt
Her mangler vi visst bilde FÆRØYENE Afa 279 **. 15,00 Kr 1995kr 24,0001 stk
M
Færøyene: Postfrisk/ubrukt
Her mangler vi visst bilde FÆRØYENE Afa 278 **. 6,00 Kr 1995kr 9,0001 stk
M
Færøyene: Postfrisk/ubrukt
Her mangler vi visst bilde FÆRØYENE Afa 277 **. 4,00 Kr 1995kr 6,0001 stk
M
Færøyene: Postfrisk/ubrukt
Her mangler vi visst bilde FÆRØYENE Afa 276 **. 4,00 Kr 1995kr 6,0001 stk
M
Færøyene: Postfrisk/ubrukt
Her mangler vi visst bilde FÆRØYENE Afa 275 **. 4,00 Kr 1995kr 6,0001 stk
M
Færøyene: Postfrisk/ubrukt
Her mangler vi visst bilde FÆRØYENE Afa 274 **. 5,50 Kr 1995kr 9,0001 stk
M
Færøyene: Postfrisk/ubrukt
Her mangler vi visst bilde FÆRØYENE Afa 273 **. 4,00 Kr 1995kr 6,0001 stk
M
Færøyene: Postfrisk/ubrukt
Her mangler vi visst bilde FÆRØYENE Afa 272 **. 2,00 Kr 1995kr 4,0001 stk