GiBud.no : Søk : Søkeresultat

Gjeldende auksjonstid er:23.07.2019 18:31:39 23.07.2019 18:31:39
 Auksjoner
Klikk kolonneoverskrift for å sortere listen stigende eller synkende

Annen rekvisita
B23072019ID330F1ERURWRERCVTV.JPG10 Lindner 24 mm myntkapsler i eske Nyekr 35,000

Annen rekvisita
B23072019ID330F1BITEKPIPGTYQ.JPG10 Lindner 25 mm myntkapsler i eske Nyekr 35,000

Annen rekvisita
B23072019ID330F1DMFEPBQPEUFP.jpg10 Lindner 26 mm myntkapsler i eske Nyekr 35,000

Annen rekvisita
B23072019ID330F1NDTBGLKJSABR.JPG10 Lindner 27 mm myntkapsler i eske Nyekr 35,000
Troms
B23072019ID102898F1MLGYFGCGILII.JPGLyngenfjorden. Wilse 10450 Nyekr 20,00030.07.2019 15:00:00

Annen rekvisita
B23072019ID330F1UFPGMGPABZFZ.JPG10 Lindner 28 mm myntkapsler i eske Nyekr 35,000
Troms
B23072019ID102898F1EZSHXYFXGUTE.JPGTromsdalen kirke. Eget forlag Nyekr 10,00030.07.2019 15:00:00

Annen rekvisita
B23072019ID330F1TNAVDSUMJTUM.JPG10 Lindner 29 mm myntkapsler i eske Nyekr 35,000
Troms
B23072019ID102898F1AJBFNBILBFXQ.JPGFinnsnes. To-Foto 2462 Nyekr 10,00030.07.2019 15:00:00
Troms
B23072019ID102898F1HIWKSHLVPJGL.JPGTromsø-kirker. To-Foto 97-2174 Nyekr 10,00030.07.2019 15:00:00

Annen rekvisita
B23072019ID330F1OXPTFITIPTOY.JPG10 Lindner 30 mm myntkapsler i eske Nyekr 35,000

Annen rekvisita
B23072019ID330F1IRBBPFZFITJC.JPG10 Lindner 31 mm myntkapsler i eske Nyekr 35,000
Troms
B23072019ID102898F1UEVBHBPVBLMF.JPGHarstad. To-Foto 96-1916 Nyekr 10,00030.07.2019 15:00:00

Annen rekvisita
B23072019ID330F1SPEFKUYVRRLK.JPG10 Lindner 32 mm myntkapsler i eske Nyekr 35,000
Troms
B23072019ID102898F1JSLPYIBTQYDN.JPGFinnsnes. To-Foto 85.07.106-15 Nyekr 10,00030.07.2019 15:00:00
Troms
B23072019ID102898F1OWSLDMISNCOA.JPGFossbakken Veikro og Camping. To-Foto 84.07.45.5 Nyekr 10,00030.07.2019 15:00:00

Annen rekvisita
B23072019ID330F1FMJCSFOKXIID.JPG10 Lindner 33 mm myntkapsler i eske Nyekr 35,000
Troms
B23072019ID102898F1NRFFIRRURHYX.JPGManndalsgrener. Manndalen Husflidlag., Samuelsberg Nyekr 10,00030.07.2019 15:00:00

Annen rekvisita
B23072019ID330F1RXPPFODBBVKH.JPG10 Lindner 34 mm myntkapsler i eske Nyekr 35,000
Troms
B23072019ID102898F1IAFLBFAYQDJY.JPGSkibotn Turisthotell. Norske flybilder 5248-17 Nyekr 10,00030.07.2019 15:00:00

Annen rekvisita
B23072019ID330F1ODJEVNOQPXLA.JPG10 Lindner 35 mm myntkapsler i eske Nyekr 35,000

Annen rekvisita
B23072019ID330F1JUAJWODCWGFV.JPG10 Lindner 36 mm myntkapsler i eske Nyekr 35,000
Øvrig Tyskland
B23072019ID107318F1EEPITQRFIRQI.JPGZoner - AM Post - afa nr. 2B-13B - pf. (v485/19-13) Nyekr 6,00030.07.2019 16:00:00
Telemark
B23072019ID103328F1HLWDMCLMOOCQ.JPGFossum, Hauggrend, Fyresdal Nyekr 5,00030.07.2019 10:54:00
Øvrig Tyskland
B23072019ID107318F1SWEQCESACVTU.JPGZoner - AM Post - afa nr. 2A-8B - pf. (v485/19-13) Nyekr 6,00030.07.2019 16:00:00
Nordland
B23072019ID103328F1LDNKHWQBMXPD.JPGKjøpstad ved rv. 17 Nyekr 5,00130.07.2019 10:53:00
Øvrig Tyskland
B23072019ID107318F1XSPSSQFXHREZ.JPGZoner - AM Post - afa nr. 1-20 - postfrisk (v485/19-13) Nyekr 60,00030.07.2019 16:00:00

Annen rekvisita
B23072019ID330F1PBQKFKXOVHKE.JPG10 Lindner 38 mm myntkapsler i eske Nyekr 35,000
Østfold
B23072019ID103328F1LPLMGGQRQMTB.JPGEngelsviken / Lervik Nyekr 15,00030.07.2019 10:51:00
Skip & maritimt
B23072019ID103328F1PSOVITWWJJCH.JPGMaritimt motiv Nyekr 5,00030.07.2019 10:49:00
Øvrige høytidskort
B23072019ID105067F1JKLILSFIVNDT.JPGGodt Nytaar - barn spiller Nyekr 15,00030.07.2019 10:46:00
Øvrige utenlandske kunstnerkort
B23072019ID105067F1VJIKUUJIGEKG.JPGEn Glad Påsk- usignert kort Nyekr 12,00030.07.2019 10:42:00
B23072019ID105067F1SSGRZGDDTQXQ.JPGGlad Påsk - usignert kort Nyekr 15,00030.07.2019 10:40:00
B23072019ID105067F1OAWCVLBRGBJS.JPGGlad Påsk! Usignert kort Nyekr 20,00030.07.2019 10:37:00
Øvrige Norske kunstnerkort
B23072019ID105067F1ZPSVQXDSFYDQ.JPGSign. Marie (=Lars Carlsson)  Nyekr 20,00030.07.2019 10:34:00
Deutsches Reich stemplet
B23072019ID103360F1OHIBGNAYOGYE.jpgBrevkort Reich st. Breslau 24.10.1940 E Schnäckel Nyekr 25,00006.08.2019 10:33:00
Troms
B23072019ID102898F1KMLPWPSYGNHN.JPGSpansdalen Turisthytte. Normann 15/420 Nyekr 30,00030.07.2019 15:00:00
B23072019ID105067F1FQOPTGEUHJUV.JPGSign. Marie (= Lars Carlsson)- Engler Nyekr 20,00030.07.2019 10:32:00
Deutsches Reich stemplet
B23072019ID103360F1XLITAKUILVOA.jpgBrevkort Reich st.Fredericia 17.1.1940 Creutz & Co Nyekr 25,00006.08.2019 10:30:00
Øvrige Norske kunstnerkort
B23072019ID105067F1EWPCFGCXDKYO.JPGSign. Kirsten Thorsen - Motiv fra fjellet Nyekr 20,00030.07.2019 10:30:00
Deutsches Reich stemplet
B23072019ID103360F1MUVHZQTMOOBS.jpgBrevkort Reich st.Hamburg 25.7.36 Gillermann&Co Nyekr 20,00006.08.2019 10:27:00
Øvrige Norske kunstnerkort
B23072019ID105067F1QTPXJZKNQVWD.JPGSign. Ganer - God Jul Nyekr 15,00030.07.2019 10:28:00
Øvrige Norske kunstnerkort
B23072019ID105067F1CYQFJEGFISIR.JPGSign. Ganer - Gledelig Jul Nyekr 15,00030.07.2019 10:25:00
Deutsches Reich stemplet
B23072019ID103360F1TFEVSIZERWDO.jpgBrevkort Reich st.Hannover 15.10.1924 H W Appel Nyekr 20,00006.08.2019 10:24:00
Helpost
B23072019ID99871F1ITROVGLZKYCV.JPGBegivenheder, Norge FDC AFA 1463-67 (16250) Nyekr 5,00006.08.2019 21:25:00
Helpost
B23072019ID99871F1XPHMUGUYLBKF.JPGNorske frimerker 150 år, Helpost (16249) Nyekr 5,00006.08.2019 19:24:00
Deutsches Reich stemplet
B23072019ID103360F1NLWMLEHMUBBO.jpgBrevkort Reich st.Bahnpost Hamburg-Kiel 31.10.91 (P 24) Nyekr 25,00006.08.2019 10:21:00
Norge FDC 2000-2009
B23072019ID99871F1EZRNTRGFFKLU.JPGLiv i havet, Norge FDC AFA 1534-35 (16248) Nyekr 3,00006.08.2019 18:22:00
Norge FDC 2000-2009
B23072019ID99871F1JPDJYDXYKPRS.JPGFyrtårne, Norge FDC AFA 1536-37 (16247) Nyekr 3,00006.08.2019 23:21:00
Norge FDC 2000-2009
B23072019ID99871F1LQOORVCUYOTN.JPGEuropa, Norge FDC AFA 1538-39 (16246) Nyekr 4,00006.08.2019 22:19:00

Forrige   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    Neste

Sist oppdatert: 23.07.2019 18:31:39