GiBud.no : Søk : Søkeresultat

Gjeldende auksjonstid er:22.07.2019 00:08:39 22.07.2019 00:08:40
 Auksjoner
Klikk kolonneoverskrift for å sortere listen stigende eller synkende

Norge FDC 1970-1979
B11072019ID99871F1PRTTVMBGTSSM.JPGNaturvernår, Norge FDC NK 649-52 (16078)kr 5,50223.07.2019 19:27:00
Norge FDC før 1970
B11072019ID99871F1HCVOGTOSEBCL.JPGBruksmerker, Norge FDC NK 595-98 (16073) Hotkr 211,501023.07.2019 20:19:00
Norge FDC før 1970
B11072019ID99871F1MVTMLHULSDKR.JPGBruksmerker, Norge FDC NK 610-12 (16072) Hotkr 15,50723.07.2019 19:18:00
Gamle Utenlandske sedler
B11072019ID93258F1YTYWIEMQOLYL.JPGGutschein 10, 25, 50 pfg. PRØSSDORF 1922, UNCkr 28,00229.07.2019 19:55:00
Gamle Utenlandske sedler
B11072019ID93258F1OFVTELIDZKFG.JPG9 forskj. nødsedler THALE am. HARZ 1921, UNCkr 75,00229.07.2019 19:40:00
Nyere utenlandske sedler
B11072019ID93258F1QKCPBKLMPNEK.JPGNigeria 100 naira 2014 - Minneutgave, UNCkr 38,00229.07.2019 19:38:00
Oppland
B11072019ID104849F1QHSPZSCVSNBG.jpgEidsfoss - Lalm med reklame for Solo og Diplomis Hotkr 9,00325.07.2019 13:35:18
Norge FDC før 1970
B11072019ID99871F1QLPTAELWLCFA.JPGSkogadministrasjon, Norge FDC NK 509-10 (16070)kr 3,50223.07.2019 22:23:00
Norge FDC før 1970
B11072019ID99871F1IHSUYDCHGMPF.JPGBibelselskap, Norge FDC NK 575-76 (16068) Hotkr 6,00623.07.2019 20:19:00
Norge FDC før 1970
B11072019ID99871F1GPICVOJNDYVP.JPGØremerker, Norge FDC NK 458 og 465 (16066) Hotkr 10,50323.07.2019 18:14:00
Gamle Utenlandske sedler
B11072019ID93258F1REZGWXCZTZYI.JPGJapanese Government 10 cents - MALAYA, udatertkr 9,00229.07.2019 18:04:00
Oppland Brev & Hjemstedsfilateli
B10072019ID108734F1JYCGWRLHYEAN.JPGNK 649 Prakt Aust-Torpa Hotkr 36,00324.07.2019 12:38:00
Oppland prakt & lux
B10072019ID108734F1UIUULNLOAHZR.JPGNK 488 Lux Hågår Hotkr 34,00324.07.2019 12:32:00
Møre og Romsdal prakt & lux
B10072019ID108734F1HHVZSAUWYUGJ.JPGNK 1232 Vakkert stemplet Vigra 29.9.95 kr 33,00224.07.2019 12:00:00
Østfold prakt & lux
B10072019ID103009F1UFVPWMQMQDEG.JPGNK 759.PRIMA=SARPSBORG 23-3-76= Hotkr 120,00825.07.2019 18:15:00
Østfold Brev & Hjemstedsfilateli
B10072019ID103009F1KOGBXHMIHXQU.JPGNK 76.BREV=GRÆSVIK 15 I 06=kr 12,00225.07.2019 18:15:00
Buskerud prakt & lux
B10072019ID103009F1SQSJLIRCYZFB.JPGNK 713.PRAKT=USTAOSET 7-4-75= Hotkr 26,00325.07.2019 18:15:00
Norge FDC 1980-1989
B09072019ID107303F1FJDQLXWKJXWK.JPGNK 1072-75 Weidemann st. Kristiansand 6-10-89 Hotkr 36,00309.08.2019 20:58:00
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B09072019ID103009F1PJRJBVELMSBH.JPGNK 155 II.POSTFRISK**kr 16,00225.07.2019 18:15:00
Nordland Brev & Hjemstedsfilateli
B09072019ID103009F1JQHJQANRWZQF.JPGNK 55.PENT RUNDSTEMPLA=RØDØ 8-10-1894=kr 12,00225.07.2019 18:15:00
Rogaland prakt & lux
B09072019ID103009F1SIUZGTRDTQVI.JPGNK 103.PRIMA/sidevendt=HAUGESUND 1 II 28=(heftemerke) Hotkr 22,00325.07.2019 18:15:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B09072019ID103009F1DVBTCTGUREOH.JPGNK 8 IIa.PENT RUNDSTEMPLA=HENNINGSVÆR 29-5-1865= kr 24,00225.07.2019 18:15:00
Norge FDC 1990-1999
B09072019ID99871F1HVOTOUPEDJLD.JPGLO 100 år. Norge FDC NK 1361 (16065) Hotkr 10,50323.07.2019 19:16:00
Norge FDC 1990-1999
B09072019ID99871F1BFLBCJJIJGVV.JPGIshockey VM, Norge FDC NK 1359-60 (16064) Hotkr 10,50323.07.2019 18:14:00
Norge FDC 1990-1999
B09072019ID99871F1IIKERTUGUJIY.JPGValentins Dag, Norge FDC NK 1355 (16062) Hotkr 10,50323.07.2019 18:11:00
Norge FDC 1990-1999
B09072019ID99871F1KQTGTHTVSRCK.JPGOppfinnsomhet, Norge FDC NK 1348-49 (16061) Hotkr 10,50323.07.2019 19:09:00
Norge FDC 1990-1999
B09072019ID99871F1PHWSXDGEGKAK.JPGI historisk perspektiv, Norge FDC NK 1362-65 (16o60) Hotkr 10,50323.07.2019 18:08:00
Hordaland prakt & lux
B09072019ID103009F1LJGAADPGRBEV.JPGNK 385.PRAKT=BERGEN 11.8.50=kr 12,00225.07.2019 18:15:00
Hordaland prakt & lux
B09072019ID103009F1VHYGCNKSOPYU.JPGNK 303.PRIMA=BERGEN 13 I 43=kr 20,00225.07.2019 18:15:00
Norge FDC før 1970
B09072019ID107303F1RYCLWZQAPSUU.JPGNK 498-99 Universitetet 2-9-61 * Postverkets Frimerkesa Hotkr 178,00709.08.2019 17:19:00
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B09072019ID103009F1LGNEONJXSYLZ.JPGNK 260.UBRUKT/HENGSLET* Hotkr 33,00325.07.2019 18:15:00
Norge FDC før 1970
B09072019ID107303F1OJCVJMKGPSZR.JPGNK 496-97 Håkonshallen 25-5-61 * Postverkets Frimerkesa Hotkr 22,00309.08.2019 17:17:00
Norge FDC før 1970
B09072019ID107303F1PFOHLWYEZBOI.JPGNK 508 Flyjubileum 1-6-62 * Postverkets Frimerkesalg Hotkr 166,00709.08.2019 17:15:00
Sogn og Fjordane
B09072019ID107303F1NNLFCDCJRBLH.JPGLindstrøm Hotel , Lærdal i Sogn ** biler ** 2 scan Hotkr 64,00409.08.2019 17:13:00
Sør-Trøndelag prakt & lux
B09072019ID103009F1QWCAICXNATYK.JPGNK 134.PRIMA=TRONDHJEM 1 IV 25= Hotkr 14,00325.07.2019 18:15:00
Sør-Trøndelag prakt & lux
B09072019ID103009F1FEKQRFZEONIK.JPGNK 132.PRIMA=TRONDHJEM 1 IV 25=kr 12,00225.07.2019 18:15:00
Sør-Trøndelag prakt & lux
B09072019ID103009F1JNUGSRROXVGX.JPGNK 131.PRAKT=TRONDHJEM 1 IV 25= Hotkr 26,00325.07.2019 18:15:00
Sør-Trøndelag prakt & lux
B09072019ID103009F1RJBGMFVWTBMY.JPGNK 130.PRAKT=TRONDHJEM 1 IV 25= Hotkr 26,00425.07.2019 18:15:00
Hordaland prakt & lux
B09072019ID103009F1AOPVYBOYROEE.JPGNK 767.PRAKT=BERGEN 21-3-76=kr 22,00225.07.2019 18:15:00
Hordaland prakt & lux
B09072019ID103009F1XMDTRFCRWCGV.JPGNK 672.PRAKT= ODDA 3-4-72=kr 12,00225.07.2019 18:15:00
Oslo prakt & lux
B09072019ID103009F1GTJQBFXMEBZU.JPGNK 294.PRAKT=OSLO 17.7.42= Hotkr 22,00325.07.2019 18:15:00
Oppland prakt & lux
B09072019ID108734F1OYIDVFULTVPS.JPGNK 1377 Prakt Kapp Hotkr 16,00323.07.2019 13:51:00
Oppland prakt & lux
B09072019ID108734F1KXCBKMZN.JPGNK 727 Prakt Hundorp Hotkr 36,00323.07.2019 12:34:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B09072019ID103009F1DTKFNKLNEREW.JPGNK 87 I.PENT PAKKEPOSTSTEMPLA.kr 65,00225.07.2019 18:00:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B09072019ID103009F1FQQFKCKSTLDG.JPGNK 85 I.PENT FULLSTEMPLA=DRAMMEN= Hotkr 33,00325.07.2019 18:00:00
Nordland prakt & lux
B09072019ID103009F1SHBQYNMCPEMW.JPGNK 76X=PRAKT=NORDRE HELGELANDS PLASS 13 I 11=  Hotkr 33,00425.07.2019 18:00:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B09072019ID103009F1PCLHSLIERUTI.JPGNK 73X-76X.PENT RUNDSTEMPLA. Hotkr 22,00325.07.2019 18:00:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B09072019ID103009F1SDWZIIMZHZIF.JPGNK 71.PENT RUNDSTEMPLA. Hotkr 22,00425.07.2019 18:00:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B09072019ID103009F1TOBEYFNSKPMX.JPGNK 64x.Omv.FULLSTEMPLA=LEVANGER=kr 22,00225.07.2019 18:00:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B09072019ID103009F1MDYPAPTXCWRX.JPGNK 55.PENT RUNDSTEMPLA=TØNS(BERG)=kr 12,00225.07.2019 18:00:00

Sist oppdatert: 22.07.2019 00:08:39