2

Ungarn

ID  Kolonne sortert i synkende rekkefølge

S
4980803
Ungarn
UNGARNkr 16,00024.04.2024 17:17:30
S
4980802
Ungarn
UNGARNkr 20,00024.04.2024 17:17:29
S
4980799
Ungarn
UNGARNkr 12,00024.04.2024 17:16:42
S
4980798
Ungarn
S
4980795
Ungarn
UNGARNkr 10,00024.04.2024 17:16:41
S
4813498
Ungarn
90% rabatt: Ungarn 1960 OL Roma (Postfrisk)kr 25,00024.04.2024 22:18:06
S
4761564
Ungarn
Ungarn 2004; serie 'Folkloriaden' **kr 50,00027.04.2024 16:31:48
S
4707214
Ungarn
90% rabatt: Ungarn 1981 Røde Kors (Postfrisk)kr 5,00023.04.2024 12:17:21
S
4143674
Ungarn
##UNGARN 1985 Stpl. - AUDUBON BIRDS##kr 2,00024.04.2024 11:06:05
S
4143673
Ungarn
##UNGARN 1984 Stpl. - OWLS##kr 2,00024.04.2024 11:05:59
S
4143668
Ungarn
##UNGARN 1983 Stpl. WWF - BIRDS OF PREY##kr 2,00024.04.2024 11:05:57
S
4143666
Ungarn
##UNGARN 1980 Stpl. - BIRDS##kr 1,00024.04.2024 11:05:57
S
3919796
Ungarn
90% rabatt: Ungarn 2004 Medlem av EU (Postfrisk)kr 3,00024.04.2024 01:20:04
S
3911777
Ungarn
90% rabatt: Ungarn 1973 KSSE-konferanse(Postfrisk)kr 250,00024.04.2024 11:03:20
S
3345676
Ungarn
Frimærkets Dag, Ungarn AFA 1420 (24750)kr 1,00029.04.2024 08:57:07
S
3328465
Ungarn
Ungarn - 100 stk. ++.   (001)kr 9,00024.04.2024 04:05:27
Forrige 1  2