Violinspillerens Underholdningsbog. 600 stykker og melo      Annonse nr: 1076775

Dette er en bok på hele 320 sider, men den er i litt dårlig forfatning. Mangler ryggen slik at den består av flere løse seksjoner. Men etter hva jeg kan se, så mangler ingen av sidene. Medfølger også noen ekstra ark med violinnoter. Bl.a noen blekk-skrevne noter. Ett av dem ser veldig gammelt ut og har man flaks, så kanskje det kan være et ukjent stykke av en eller annen. Kan være et gull-egg eller en gråsten. En sjangse å ta for en som forstår seg på. Alle notene er for violin og alle har stor/mindre grad av slitasje.
Objektets tilstand
Utropspriskr 120,00
Startet02.07.2019 22:31:23
Slutter31.07.2019 22:31:23
Annonse vist314
Violinspillerens Underholdningsbog. 600 stykker og melo
Annonse nr: 1076775

Karakterer (929)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.08.2019 09:37:24