www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
GiBud.no : Frimerker : Norge stemplet : 1945 - 1999 Nk 345 - 1381 : Auksjon
HK 1349 - 11-5-99      Annonse nr: 1187168

 

Beskrivelse

Kartoteknr. 1652

Objektes tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
kr 15,00
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Sendes kun innenlands
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 1,00  
Antall1
Slutter om 5d 12t 42min 3sek
Slutter27.07.2018 04:07:05
FylkeRogaland
Bud nå0  
Annonse vist20
Du er ikke logget inn

Logg inn for å legge inn bud på dette objektet.

Ikke medlem ? Klikk her.

Glemt Brukernavn eller passord ?.


 
Budliste
Selger:  Roxi1
Profilbilde
  
Medlem siden: 11.08.2015
Sted: Stavanger
Land: NORWAY
Karakterer (3932)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 21.07.2018 15:25:02
www.GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter