GiBud.no : Frimerker : Norge postfrisk & ustemplet : 1909 - 1945 Nk 96 - 344 : Auksjon
3053. Nk 309-10 Postforeningen *      Annonse nr: 1279473

Hengslete merker
Objektets tilstand
kr 14,00
Utropspriskr 2,00
Startet16.06.2019 19:25:55
Slutter20.06.2019 19:25:55
Solgt forkr 2,00
Annonse vist78
3053. Nk 309-10 Postforeningen *
Annonse nr: 1279473
Høyeste Budgiver beefheart (35)  Se budgivers karakterbok
beefheartkr 2,0017.06.2019 10:48:39
Selger:  Ryddegutta

Medlem siden: 06.12.2011
Sted: Heimdal
Karakterer (4699)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 22.07.2019 00:08:32