GiBud.no : Postkort : Norske kunstnerkort : Kjell E. Midthun : Auksjon
Kjel E.Midthun JUL Ny bok.      Annonse nr: 1467060
Kjell E.Midthun JUL  Ny bok signert av Midthun

Kjell E. Midthun Jul  utgitt av Gaidaros forlag
Bli med inn i Kjell E. Midthuns nisseverden!
Med over hundre illustrasjoner av fjøsnissen i gamle bygdemiljøer,og kjente tekster fra blant andre Inger Hagerup, Odd Nordstoga, Alf Prøysen og Einar Skjæraasen, gir jul den gode følelsen av forventning, varme og ekte juleglede.

Bøkene selges signert med hilsen fra Kjell Midthun
Nytt i original embalasje
kr 85,00
Salgspriskr 299,00
Startet30.11.2017 20:14:52
Slutter17.12.2017 14:01:43
FylkeAkershus
Solgt forkr 299,00
Annonse vist270
Kjel E.Midthun JUL Ny bok.
Annonse nr: 1467060
Høyeste Budgiver fiat88 (18)  Se budgivers karakterbok
fiat88kr 299,0017.12.2017 14:01:43
Selger:  Postfrim

Medlem siden: 26.05.2014
Sted: Kurland
Karakterer (75)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.07.2018 05:59:18