2

##TANZANIA 1986 Postfriskt - World Cup in Mexico##

Annonse nr: 1699408

Pent postfriskt merke. Lykke til!

PORTOTAKSTER NORGE!

0 t.o.m. 20 gr - kr 14,-

21 gr t.o.m 50 gr - kr 21,-

51 gr t.o.m 100 gr - kr 24,-

Ut over dette tar jeg aldri mer enn kr 24,- pr. sending uansett om vekten er høyere.

PORTOTAKSTER EUROPA!

0 t.o.m. 20 gr - kr 18,-

21 gr t.o.m 50 gr - kr 27,-

51 gr t.o.m 100 gr - kr 31,-

Ut over dette tar jeg aldri mer enn kr 31,- pr. sending uansett om vekten er høyere.

PORTOTAKSTER VERDEN!

0 t.o.m. 20 gr - kr 22,-

21 gr t.o.m 50 gr - kr 34,-

51 gr t.o.m 100 gr - kr 38,-

Ut over dette tar jeg aldri mer enn kr 38,- pr. sending uansett om vekten er høyere.

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Kjøp nåkr 2,00
2  Kjøp nå  Hjelp

Slutter20.04.2024 21:40:18
Annonse vist86 ganger

Karakterer (22275)