Latinsk ordbog - J.Johanssen - M.Nygaard - E.Schreiner      Annonse nr: 1738296

En fin bok hvor 90% av slitasjen er på permen som har en del kantslitasje på både for og bakside. Skinnryggen har en slitasje i overkant med en 1 cm. lang rift i bretten mot baksiden. Nederst har ryggen en rift på 4 cm. i bretten mot baksiden og en rift på 8,5 cm i bretten mot forsiden. Det innvendige i boken er nesten helt fri for bretter, rifter og løse sider. Det er kun et par av de blanke sidene først i boken som har noen kortere rifter på langsiden. Og et par av de siste sidene har litt brunmerking ytterst langs kanten etter litt fukt. Det samme på et par av de første sidenes n. hj. Utgitt på Cappelens Forlag 1887
Objektets tilstand
Utropspriskr 220,00
Kjøp nåkr 290,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 5d 15t 3min 14sek
Slutter24.01.2020 06:50:17
Annonse vist203

Karakterer (1008)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.01.2020 15:47:03