LUX Stemplet NK553 " STORD " 03.06.1964      Annonse nr: 1950309
S33-NK554 Stord
S33-NK554 Stord

LUX Stemplet NK553 " STORD " 03.06.1964 (se bildet)

Merket vist på bildet er Merket som leveres

Bakark følger ikke alltid med

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Slutter om 0d 10t 34min 45sek
Slutter29.03.2020 22:20:30
Annonse vist36

Karakterer (16353)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 29.03.2020 11:45:45