GiBud.no : Postkort : Fylke/Stedskort Norge : Oslo : Auksjon
Postkort - Oslo - Aker brygge -      Annonse nr: 2000798

stemplet  utydelig

Normannkort nr A-727

Utropspriskr 10,00
Startet09.11.2018 15:21:52
Slutter20.11.2018 15:25:00
FylkeØstfold
Solgt forkr 77,00
Annonse vist27
Postkort - Oslo - Aker brygge -
Annonse nr: 2000798
Høyeste Budgiver baronen50 (7899)  Se budgivers karakterbok
baronen50kr 77,0020.11.2018 15:16:26
1507robekr 75,00 (Autobud)20.11.2018 15:16:26
1507robekr 72,00 (Autobud)20.11.2018 15:13:28
baronen50kr 67,0020.11.2018 15:13:28
1507robekr 62,00 (Autobud)20.11.2018 15:13:12
baronen50kr 57,0020.11.2018 15:13:12
1507robekr 52,00 (Autobud)20.11.2018 15:12:52
baronen50kr 49,0020.11.2018 15:12:52
1507robekr 43,00 (Autobud)20.11.2018 15:12:34
baronen50kr 40,0020.11.2018 15:12:34
1507robekr 36,0010.11.2018 00:21:28
birgholkr 33,0009.11.2018 22:36:39
1507robekr 30,00 (Autobud)09.11.2018 22:05:34
baronen50kr 30,0009.11.2018 22:05:34
1507robekr 24,00 (Autobud)09.11.2018 21:19:07
baronen50kr 22,0009.11.2018 21:19:07
1507robekr 16,00 (Autobud)09.11.2018 21:17:40
baronen50kr 14,0009.11.2018 21:17:40
1507robekr 10,0009.11.2018 15:59:51
Selger:  Samler72

Medlem siden: 30.07.2015
Sted: Kråkerøy
Karakterer (3219)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.11.2018 01:44:40