Nk 717 1973 Samisk..: Fitjar Hordaland      Annonse nr: 2114175
Nk 717  Fitjar   H-land
Nk 717 Fitjar H-land

Fullstemplet noe skråstilt

a

Byr du på fler auksjoner innen 7 dager etter første tilslag, samsendes alt du vinner. Betaler du før de 7 dagene er gått anses handelen for avsluttet !! Frakt etter postens satser + kr.3,00- til emballasje.
Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Slutter om 6d 9t 30min 54sek
Slutter04.04.2020 20:36:25
Annonse vist31

Selger:  GREBIK

Medlem siden: 29.10.2011
Sted: SKIEN
Karakterer (1677)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 29.03.2020 11:05:31